שלח לחבר
דף הבית > חדשות משפטיות > ראש מועצת תל מונד יועמד לדין בעבירות של קבלת דבר במרמה והפרת אמונים

חדשות

ראש מועצת תל מונד יועמד לדין בעבירות של קבלת דבר במרמה והפרת אמונים
ראש מועצת תל מונד יועמד לדין בעבירות של קבלת דבר במרמה והפרת אמונים
18/03/2013, עו"ד אנה נודל

בתום חקירת היחידה למאבק בפשיעה כלכלית, המליצה המשטרה לפרקליטות להעמיד לדין את שלמה רצבי, החשוד בין היתר במתן הקלות בארנונה בתמורה לתמיכה בו בבחירות לרשות המקומית

המשטרה ממליצה לפרקליטות להעמיד לדין את ראש מועצת תל מונד שלמה רצבי בגין שחיתות במהלך הבחירות למועצה. להערכת המשטרה, נמצאה תשתית ראייתית מספקת להעמדתו לדין לאחר חקירה ממושכת של היחידה למאבק בפשיעה כלכלית, להב 433.

לפי החשדות, במהלך הבחירות לרשות המקומית בשנת 2008 רצבי ביצע עבירות של קבלת דבר במרמה, מרמה והפרת אמונים ועבירות לפי חוק הרשויות המקומיות. ראש אגף החקירות ניצב יואב סגלוביץ' קבע כי יש תשתית ראייתית להגשת כתב אישום נגד רצבי.

תיק החקירה יועבר בימים הקרובים מהמשטרה לפרקליטות מחוז מרכז שתחליט האם להגיש כתב אישום כנגד ראש המועצה.

הראיות מצביעות על כך שמקורביו של רצבי קיבלו מעובדי הרשות צ'קים שהוצגו כתרומה כספית ובפועל החזירו להם במזומן את הצ'קים שנפרעו. כמו כן, לפי החשד, רצבי אישר הקלות בארנונה והיטלים לתושבי הרשות המקומית בתמורה לתמיכה בו.

בנוסף אולי יעניין אותך
הרשמה לניוזלטר
באפשרותכם להירשם לניוזלטר תקדין ולהתעדכן באופן יומי בחדשות המשפטיות החמות ביותר, בתקצירי פסקי הדין החשובים ביותר שניתנו לאחרונה, בעידכוני החקיקה ובעוד מידע חשוב. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את כתובת הדוא"ל שלכם ותקבלו את הניוזלטר לתיבת הדואר שלכם.
הרשם עכשיו
תקדין
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
153 | S:150