חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תת"ע (חיפה) 14778-11-18 - מדינת ישראל נ' ג'אבר חג'אג'רה, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תת"ע (חיפה) 14778-11-18 - מדינת ישראל נ' ג'אבר חג'אג'רה

תת"ע (חיפה) 14778-11-18

מדינת ישראל

נ ג ד

ג'אבר חג'אג'רה

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתעבורה בחיפה

[13.07.2019]

כבוד השופט אור לרנר

החלטה

 

בפניי בקשה לביטול פסק דין שניתן נגד הנאשם בהיעדרו וזאת לאחר שבתאריך 4.12.18 נשפט הנאשם בהיעדרו לאחר שלא התייצב לדיון אליו הוזמן כדין (לפי הכרעת הדין מיום 4.12.18).

הנאשם טוען בבקשתו כי אינו זוכר שנהג ברכב בזמן ביצוע העבירה, אינו זוכר שהיה במקום בזמן ביצוע העברה והוא כופר באמינות המצלמה. עוד טוען כי לא קיבל הזמנה לדין לידיו ונוגע לו על האישור וגזר הדין רק ביום 15.5.19 עת נעצר על ידי שוטר, שהודיע לו כי רישיון הנהיגה שלו נפסל.

בתצהיר המצורף לבקשה חוזר הנאשם על הטענות המצוינות בבקשה ומוסיף ומציין כי על אישור המסירה חתום אדם בשם מוחמד חג'אג'רה שהוא אינו מכיר ואינו יודע מי זה ואף אחד מהוריו או בני משפחתו לא קיבלו את ההזמנה לדין.

בתאריך 15.6.19 הוריתי לנאשם להשלים בקשתו, מאחר ובת משפחתו בשם עאידה חתמה על אישור מסירה של ההודעה על הפסילה עוד בחודש דצמבר 2018.

בתגובה ציין המבקש שלא קיבל כל הודעה על הפסילה ולו היה יודע היה מגיש בקשה לביטול פסק הדין בזמן כאשר לטענתו, אמא שלו קיבלה רק הודעה על הקנס ושילמה אותה, בעוד הוא היה בבאר שבע באותו הזמן.

דין הבקשה להידחות.

בניגוד לנטען בבקשה, אין המדובר בדו"ח מצלמה אודותיו לא ידע הנאשם, כי אם בהודעת קנס אשר נערכה על ידי יחידת אכיפה את"ן ונמסר לידיו במועד ביצוע העבירה (ר' חתימתו על טופס אישורי מסירה- טופס הדס, הנמצא בתיק בית משפט). באמור יש כדי להשליך על אמינות כלל טענותיו של המבקש, אשר הצהיר דבר שאינו מדויק (וזאת בלשון המעטה).

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח