חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"ק (תל-אביב-יפו) 5125-03-10 - אופיר טורס בע"מ נ' לארי ריטר ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"ק (תל-אביב-יפו) 5125-03-10 - אופיר טורס בע"מ נ' לארי ריטר ואח'

תא"ק (תל-אביב-יפו) 5125-03-10

אופיר טורס בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד ארקין

נ ג ד

1. לארי ריטר

2. מרלן ריטר

3. ברברה סאטניק

ע"י ב"כ עו"ד סייץ

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[31.10.2012]

בפני עינת רביד כבוד השופטת

 

פסק דין

 

1. התובעת היא חברת תיירות ונופש הפועלת גם כסוכנות נסיעות ומפעילת אגף תיירות תחת שם המותג "פלטורס". התובעת הגישה תביעה נגד הנתבעים על סך של 126,640 ₪.

2. לטענת התובעת, הנתבעים פעלו תחת המותג ISRAEL TOUR CONNECTION (ITC)(להלן: "ITC") במסגרתו ארגנו קבוצות תיירות מארה"ב לישראל.

3. לטענת התובעת, לקוחות הנתבעים הם תושבי חוץ אשר מארגנים עבורם טיולים ואירועים כגון בת מצווה וימי הולדת.

4. לטענת התובעת, היא ביצעה הזמנות שירותי קרקע וטיסה עבור הנתבעים וחויבה כלפי נותני השירותים וכי סך החשבונות שלא נפרעו עלה לסך של 33,825 דולר ארה"ב.

5. לטענת התובעת, הנתבעים לא הכחישו את החוב, אך נמנעו מלשלמו. לעניין זה הפנתה התובעת להודעה כתובה בטלפון הסלולארי, נספח 50 לכתב התביעה, בה הודה הנתבע 1 בקיומו של החוב תוך רצון לשלם מחצית ממנו בלבד.

6. הנתבעים אינם מכחישים את החוב הנתבע, אך העלו מספר טענות נגד חבותם לשלם את החוב. הטענה הראשונה של הנתבעים היא, כי ITCהיא חברה והם אינם חבים באחריות אישית בגין פעילותה. בנוסף העלו הנתבעים טענות לקיזוז סכום התביעה. לטענתם בשל התנהלות התובעת נגרמו נזקים כספיים ל- ITC.

7. עוד טענה הנתבעת 3 (להלן: "סאטניק") כי היא עובדת בלבד בחברת ITCואינה נושאת באופן אישי בהתחייבויותיה של ITC. לעניין זה הפנתה סאטניק למסמכים המאשרים כי היא עובדת החברה וכי הנתבעים 1-2 הם בעלי החברה.

8. בהתאם להחלטתי מיום 9.7.11, אשר נתנה תוקף להסכמה אליה הגיעו הצדדים, נקבע כי יש להפוך את סדר הבאת הראיות, וזאת בשל טענת הנתבעים לקיזוז.

9. הנתבעים הגישו תצהירים מטעמם. התובעת בחרה שלא להגיש תצהירי עדות ראשית מטעמה. במועד ההוכחות נשמעה עדותם של הנתבע 1, והנתבעת 3. תצהירה של הנתבעת 2 נמשך מתיק ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח