חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"מ (תל-אביב-יפו) 10544-11-09 - רז רחובות 2000 פלוס בע"מ נ' הראל חברה לביטוח בע"מ ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
תא"מ (תל-אביב-יפו) 10544-11-09 - רז רחובות 2000 פלוס בע"מ נ' הראל חברה לביטוח בע"מ ואח'

תא"מ (תל-אביב-יפו) 10544-11-09

רז רחובות 2000 פלוס בע"מ

נ ג ד

1. הראל חברה לביטוח בע"מ

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[08.05.2013]

כבוד השופט עדי סומך

החלטה

 

רקע

1. בפניי בקשה מטעם התובעת לחשיפת דו"ח חקירה שביצעה המשיבה -היא הנתבעת 1. דו"ח החקירה הומצא ללשכתי במעטפה סגורה על מנת שאוכל לדון בבקשת התובעת לחשיפתו.

2. בבקשתה טוענת התובעת כי היה על הנתבעת 1 לחשוף את דו"ח החוקר עוד במסגרת הליך גילוי המסמכים. לטענתה דו"ח החקירה יכול לשפוך אור על המחלוקת שבין הצדדים וכן לייעל את הדיון בו.

3. הנתבעת 1 הגישה תגובה לבקשת התובעת בה היא מבקשת לפטור אותה מחשיפת דו"ח החוקר, עד לאחר תום שמיעת פרשת התביעה. בתגובתה, טוענת הנתבעת 1 כי במקרה דנן התובעת מבססת תביעתה על גרסה עובדתית מסוימת, על כן חלק נכבד מהגנת הנתבעת 1 אינו יכול להיבנות על ראיות חיצוניות לגרסתה של התובעת אלא מערעור מהימנותה. הנתבעת 1 טוענת בנוסף כי כפועל יוצא מהטענות המובאות לעיל, חשיפת דו"ח החוקר תאפשר לתובעת להתאים גרסתה לגרסאות שנמסרו לחוקר ולממצאיו כך שהתוצאה תהיה שעמדת הנחיתות של הנתבעת 1 ביחס לתובעת תחמיר ותעמיק את מיקומה.

4. התובעת הגישה תשובה לתגובת הנתבעת 1 בו היא טוענת כי אין זה הוגן שהיא מצידה גילתה את כל ראיותיה, ואף נהג המשאית עמד לחקירה בבית המשפט. עוד טוענת התובעת כי חששה של הנתבעת 1 שגילוי דו"ח החקירה עלול לסכל את הגנת הנתבעת 1, אין בו ממש.

לטענתה, דחיית הבקשה לחשיפת דו"ח החוקר כרוכה בפגיעה כפולה הן בסדרי הדין הנוגעים לגילוי מוקדם של מסמכים והן בסדרי הדין הנוגעים לסדר הבאת הראיות במשפט.

דיון ומסקנות:

5. לאחר עיון בבקשת התובעת, בתגובת הנתבעת 1, ובתשובת התובעת לתגובת הנתבעת 1, ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח