חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"מ (ירושלים) 35456-04-17 - קשר רנט א קאר בע"מ נ' מ.ל. שירותי כביסה וניקוי יבש בע"מ, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"מ (ירושלים) 35456-04-17 - קשר רנט א קאר בע"מ נ' מ.ל. שירותי כביסה וניקוי יבש בע"מ

תא"מ (ירושלים) 35456-04-17

קשר רנט א קאר בע"מ

נ ג ד

מ.ל. שירותי כביסה וניקוי יבש בע"מ

בית משפט השלום בירושלים

[10.08.2019]

כב' הרשמת הבכירה עדי בר-טל

פסק דין

 

לפניי תביעה כספית בגין נזקי רכוש בעקבות תאונת דרכים.

 

טענות התובעת

1. התובעת היא המבטחת והבעלים הרשומים של רכב הנושא מספר רישוי שמספרו 81-350-17 (להלן: "הרכב הנפגע"). לטענתה, ביום 27.10.14 בסמוך לשעה 2:20 פגעה משאית הנושאת מספר רישוי 91-123-12 (להלן: "המשאית") ברכב הנפגע (להלן:"התאונה").

2. בדיון הוכחות שנערך במעמד הצדדים, העידה הגברת נועה כהן - היא המחזיקה של הרכב הנפגע במועד תאונה (להלן: "הגברת כהן"). לדידה בשעה 2:00 לערך, כאשר הייתה בדירתה, שמעה קול רעם חזק מבחוץ. לטענתה לאחר ששמעה את הקול החזק יצאה אל מרפסת ביתה וראתה את המשאית עומדת ברחוב. כן טענה הגברת כהן, כי לא היה עוד רכב גדול ברחוב מלבד המשאית (ר' עמודים 5-6 שורות 28-2 לפרוטוקול).

3. לטענת הגברת כהן, רק למחרת בבוקר התוודעה לנזקי הרכב הנפגע. לטענתה, שכנה, מר ניר נהרי (להלן: "מר נהרי") - פנה אליה בבוקר וביקש ממנה לבוא ולראות את נזקי הרכב הנפגע (עמוד 6, שורה 3 לפרוטוקול) וכן נזקי רכבו.

4. עוד טענה הגברת כהן, כי לאחר שמסרה למר נהרי את חשדה, זה ערך בירור מצא את צילומי המשאית, את מספר הזיהוי שלה וכן את בעליה - הנתבעת (עמוד 6, שורות 7-9 לפרוטוקול).

5. לטענת מר נהרי, זמן מה לאחר איתור הנתבעת, קרא למר תומר יראי חברו (להלן: "מר יראי") ואלה נסעו יחדיו למישור אדומים לסניף הנתבעת. בסניף הנתבעת לטענתו, אישר בעלי הנתבעת, מר יניב סרצי (להלן: "מר סרצי") כי הוא הבעלים של המשאית, והציג להם את היסטוריית האיתוראן של המשאית בליל התאונה. לדידו, בהיסטוריית האיתוראן רואים בבירור כי נהג המשאית הסתבך ביציאה מאולם האירועים שבמושב, וכי בסמוך למגוריו עצרה המשאית למשך מספר דקות (עמוד 8, שורות 15-25 לפרוטוקול).

6. בנוסף טען מר נהרי, כי נהג המשאית, מר קובי ברוך (להלן: "מר ברוך") הגיע באותו היום גם לסניף הנתבעת. שם טען תחילה כי ילדים זרקו לו אבן על המראה וזו תוקנה 3-4 ימים לפני שהגיעו מר נהרי ומר יראי לסניף הנתבעת. עוד טען מר נהרי כי מר ברוך הכחיש כי הסתבך בחניון גן האירועים, וכן כי המשאית עצרה ברחוב משום שחברתו הייתה צריכה ללכת לשירותים. (עמוד 8, שורות 20-25 לפרוטוקול).

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח