חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (תל-אביב-יפו) 6839-06 - מ.י. מדור תביעות פלילי ת"א ואח' נ' א' ב' נ' ואח', הכרעת דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (תל-אביב-יפו) 6839-06 - מ.י. מדור תביעות פלילי ת"א ואח' נ' א' ב' נ' ואח'

ת"פ (תל-אביב-יפו) 6839-06

1. מ.י. מדור תביעות פלילי ת"א

נ ג ד

1. א' ב' נ'


בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[13.10.2009]


כב' השופטת הדסה נאור


בשם הנאשם - עו"ד סקה

 

הכרעת דין

 

1. גורלו של תיק זה, שנפתח בתאריך 30.10.06, עם הגשת כתב אישום נגד הנאשם בגין עבירה של הפרת הוראה חוקית, שביצע על פי הנטען בתאריך 4.8.05, לא שפר עליו, כאשר התחלפו במהלך השנים, מסיבות שונות, שלושה מותבים ובהמשך, לאחר הצטרפותו של ב"כ הנאשם, דאז, לשורות השופטים, הוחלף גם בא כוחו.

כתוצאה מכך נשמעו העדויות המהותיות - של המתלוננת, הגב' ר' צ' ב' (להלן: "המתלוננת") ושל הנאשם - בחלוף למעלה מ-3 שנים מיום התרחשות האירועים, המתוארים בכתב האישום המתוקן שהוגש בתאריך 30.11.06.

2. כתב האישום המתוקן מכיל 4 אישומים, המתייחסים לתקופה, שבין חודש מרץ 2005 ועד אוגוסט 2005, בה היו המתלוננת והנאשם נשואים זל"ז ובהליכי גירושין זמ"ז.

על פי הנטען בעובדות כתב האישום המתוקן, במהלך התקופה האמורה הפר הנאשם, במספר הזדמנויות, הוראות חוקיות שניתנו כשורה ואשר אסרו עליו להתקרב למקום מגורי המתלוננת, להיפגש עמה וכן ליצור עמה קשר בכל דרך שהיא, בכך שהטרידה באמצעות מתקן בזק, בעשרות שיחות טלפון, הגיע לביתה, בשתי הזדמנויות איים עליה ובהזדמנות אחת אף תקף אותה.

שלושת האישומים הראשונים נובעים מכתב ערובה, עליו חתם הנאשם בתאריך 22.3.05, בפני קצין משטרה, בתחנת משטרת מרחב דן, ולפיו "נאסר עליו להתקרב למקום מגוריה של המתלוננת... וכן ליצור עמה קשר בכל דרך שהיא או להיפגש עמה במשך 15 ימים".

האישום הראשון - מייחס לנאשם ביצוע עבירות של איומים, לפי סעיף 192 לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן: "חוק העונשין"), הטרדה באמצעות מתקן בזק, לפי סעיף 30 לחוק הבזק תשמ"ב-1982 (להלן: "חוק הבזק) והפרת הוראה חוקית, לפי סעיף 287(א) לחוק העונשין ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח