חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (רחובות) 12107-04-17 - פרקליטות מחוז מרכז - פלילי נ' אנואר אבו חריבה , גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"פ (רחובות) 12107-04-17 - פרקליטות מחוז מרכז - פלילי נ' אנואר אבו חריבה

29783

ת"פ (רחובות) 12107-04-17

פרקליטות מחוז מרכז - פלילי

נ ג ד

אנואר אבו חריבה (עצור בפיקוח)

פיגורבית משפט השלום ברחובות

[28.01.2018]

כבוד השופטת, סגנית אפרת פינק נשיאה

ב"כ המאשימה עו"ד ראזי בטחיש הנאשם בעצמו בא כוח הנאשם עו"ד יגאל בן בנימין

גזר דין

 

 

מבוא

1. בהכרעת דין מיום 12.11.17, שניתנה לפי הודאת הנאשם בעובדות כתב האישום המתוקן, הורשע הנאשם בעבירה של סיוע לאחר מעשה, לפי סעיף 260(א) ו-261(1) לחוק העונשין, התשל"ז - 1977.

2. לפי כתב האישום המתוקן, קשרו מרדכי גאלי ומיכאל ברדה קשר לפגוע באריק דעדוש, וזאת בעקבות סכסוך כספי. במסגרת הקשר ולשם קידומו, ביום 9.2.17 נפגשו מרדכי ומיכאל במאפייה במחלף יבנה שם פגשו גם בנאשם ובזייד רג'בי. מיכאל הגיע למקום כשהוא נושא על גופו אקדח. מיד לאחר הגעתם, התיישבו הארבעה בשולחן מחוץ למאפייה ומיכאל שוחח בטלפון עם אריק וקבע עמו להיפגש ביבנה סמוך למרכז המסחרי "שער העיר" בהמשך לכך, הטמין מיכאל את האקדח מתחת למקרר ועזב את המאפייה ברכבו יחד עם זייד.

בהמשך, נפגשו מיכאל זייד ואריק ב"שער העיר", שם החל ויכוח שבמהלכו עזב אריק את המקום. לאור המתואר, התקשר מיכאל למרדכי, והזניק אותו למקום על מנת לפגוע באריק באומרו "הוא בורח, הוא בורח".

מיד לאחר מכן, נכנס מרדכי למאפייה, לקח את האקדח והטמינו במכנסיו ויצא יחד עם הנאשם ברכב, כשמרדכי נוהג במהירות מופרזת. במהלך המרדף, שוחח מרדכי עם מיכאל בטלפון וזייד שוחח עם הנאשם. כאשר מרדכי הגיע ל"שער העיר" והנאשם לצדו, זיהה את אריק והאיץ את מהירותו תוך שנסע במהירות פרועה ומסוכנת. אריק פנה פניית פרסה על מנת לחמוק ממרדכי, אשר שלף את האקדח, הוציא את ידו מהחלון הקדמי וירה לכיוון אריק לפחות 3 יריות. היריות פגעו ברכבו של אריק ואחד הקליעים חדר לעכוזו של אריק וכתוצאה מכך נזק לטיפול רפואי. קליע נוסף פגע בעובר אוחר הסובל מפיגור שכלי ומסתייע בהליכון לצורך התניידות. כתוצאה מכך, הובהל עובר האורח לבית החולים במצב קשה, נזקק לניתוח כריתת מעי וטחול, הורדם והונשם למשך חודש שבסופם הועבר לבית חולים שיקומי.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח