חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (ראשון-לציון) 16749-08-11 - מדינת ישראל נ' רונן מוסרי ואח', גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (ראשון-לציון) 16749-08-11 - מדינת ישראל נ' רונן מוסרי ואח'

ת"פ (ראשון-לציון) 16749-08-11

מדינת ישראל

נ ג ד

1. רונן מוסרי

2. חגי פנחס

בית משפט השלום בראשון-לציון

[26.03.2014]

בפני כב' סגן , השופט אברהם הימן הנשיאה

ב"כ המאשימה עו"ד הילה עקרבי

עו"ד גרידי

עו"ד איה שריק

 

גזר דין

 

בדיון שהתקיים לפני ביום 4/12/2013 הודיעו הצדדים כי הגיעו להסדר טיעון. על פי הסכמתם כתב האישום שהוגש כנגד הנאשמים יתוקן. הנאשמים יודו בעובדות כתב האישום המתוקן ויופנו לשרות המבחן לקבלת תסקיר. התביעה הצהירה כי עמדתה היא להרשעת הנאשמים ותוך כך פתוחה היתה בפני הנאשמים לטעון לאי הרשעתם.

הואיל וכתב האישום המקורי תוקן, ראוי לפרט אף כי בקצרה העובדות בהן הודו הנאשמים. הנאשמים הודו כי קיבלו דבר במירמה באופן שנטלו כלי קיבול של חברות מסחריות: סנו, סנו ז'וול וסנו מקסימה למעשה מדובר בשמות מסחריים שניתן להגדירם כמותג בתחום חומרי הניקוי. לאחר שניקו כלי הקיבול מילאו לתוכם חומרי ניקוי שאינן מהחברות או המותגים הללו. מתוך כך ברור כי הנאשמים קיבלו דבר במירמה משום שעת מכרו כלי הקיבול הללו הציגו מצג שווא עובדתי ותמורתו קיבלו סכומי כסף. מעבר לכך, בעשותם המעשים הללו פגעו פגיעה בקניין רוחני באותן חברות בכך שמכרו והפיצו טובין שסומנו בלא רשות בעל הסימן בניגוד להוראות פקודת סימני מסחר. ראוי לציין כי עבירות אלה בוצעו ביולי 2007.

כפי הסכמת הצדדים עובר לדיון דהיום, הוגשו שני תסקירי שרות המבחן. שרות המבחן ערך תסקירים מפורטים, מעמיקים, ברורים ומקצועיים ביותר. סופם של התסקירים באשר לשני הנאשמים היא ששרות המבחן לא מצא מקום להמליץ על אי הרשעת הנאשמים יחד עם זאת המליץ על ענישה צופה פני עתיד כמאסרים מותנים וחיוב הנאשמים בשרות לתועלת הציבור.

עמדת התביעה לעונש היא מאסר בפועל שירוצה בעבודות שרות, באשר לשני הנאשמים. עמדה זו נשענת על חומרת המעשים רוצה לומר על עבירת הרכוש של קבלת דבר במירמה, בנסיבות העניין. כמו גם בעבירה של פגיעה בסימני מסחר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח