חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ע"פ (ירושלים) 32657-04-12 - רחל שנדור בן צור נ' מדינת ישראל, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ע"פ (ירושלים) 32657-04-12 - רחל שנדור בן צור נ' מדינת ישראל

רחל שנדור בן צור

ע״י ב״כ עו״ד י׳ בם

נ ג ד

מדינת ישראל

באמצעות פרקליטות מחוז ירושלים

בית המשפט המחוזי בירושלים בשבתו כבית-משפט לערעורים פליליים

[19.12.2012]

לפני כב׳ מ׳ מזרחי, י׳ נועם וכ' מוסק השופטים

 

פסק דין

 

 

הערעור

1. לפנינו ערעור על הכרעת-דין של בית-משפט השלום בירושלים (כב' השופט א׳ רון)בת׳׳פ 4507/09, בהכרעת-הדין, שניתנה ביום 6.3.12, לאחר שמיעת ראיות, הרשיע בית-משפט קמא את המערערת בעבירה של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות - לפי סעיף 274(1) לחוקהעונשין, התשל׳׳ז-1977, ובעבירת הפרעה לשוטר במילוי תפקידו - לפי סעיף 275 לחוק הנ׳׳ל.בגזר-הדין, שניתן באותו מועד, הוטלו על המערערת חמישה חודשי מאסר על-תנאי וקנס בסך 3,500 ₪.

 

האישום

2. ביום 6.6.08, בסמוך לשעה 18:00, נסעה המערערת ברכב שבו נהג עד ההגנה מר אלדד פרדו (להלן - פרדו או הנהג), בכביש מס׳ 1 מירושלים לכיוון תל-אביב. בכתב-האישום נטען, כי בסמוך לסיבוב מוצא הבחין השוטר דוד קינן (להלן - השוטר קינן או השוטר) שבמושב האחורי של הרכב ישבו ארבעה נוסעים ללא חגורת בטיחות, ועל-כן הודיע לנהג, באמצעות מערכת הכריזה של ניידת המשטרה, שעליו לעצור את הרכב. בעקבות ההוראה האמורה, נעצר הרכב בצד הכביש. עוד נטען בכתב-האישום, כי כאשר הסביר השוטר קינן למערערת שאסור להסיע במושב האחורי ארבעה נוסעים שאינם חגורים בחגורות בטיחות, פתחה זו את דלת הרכב האחורית,הוציאה את אחת הנוסעות, וטענה כי הנוסעת לא הייתה בתוך הרכב אלא הגיעה מהחורשההסמוכה. בנוסף נטען, כי המערערת הורתה לאותה נוסעת שלא לשוחח עם השוטר והובילה אותהלכיוון החורשה. בהמשך (כלשון כתב-האישום), כאשר ״ניסה [השוטר] לעצור בעד הנאשמתעל-מנת לברר את זהותה״, דחפה המערערת את השוטר בידה, משכה את המיקרופון של מכשיר הקשר שהיה על כתפו, וניסתה להימלט. בעקבות מעשיה של המערערת, הזעיק השוטר קינן למקום את השוטר אורן אוזן (להלן - השוטר אוזן) באמצעות רשת הקשר המשטרתית, והשניים ניסו (כלשון כתב-האישום) ״להשתלט על הנאשמת, אך הנאשמת המשיכה להתנגד, תוך שדחפה את השוטרים״.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח