חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (באר-שבע) 25619-10-18 - מדינת ישראל נ' רשאד אבו עצא ואח', גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"פ (באר-שבע) 25619-10-18 - מדינת ישראל נ' רשאד אבו עצא ואח'

ת"פ (באר-שבע) 25619-10-18

מדינת ישראל

ע"י עו"ד אסף בר יוסף

נ ג ד

1. רשאד אבו עצא

ע"י עו"ד רעות כהן ממשרד עו"ד זילברברג

2. אשרף

ע"י עו"ד ויקטור אוזן

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[03.02.2020]

לפני יובל ליבדרו כבוד השופט

בעצמו

חמידי -בעצמו

גזר דין

 

1. הנאשם 1 והנאשם 2 (להלן: "הנאשמים") הורשעו על פי הודאתם במסגרת הסדר טיעון בכתב אישום המתוקן בשלישית, האוחז בשלושה אישומים שונים, בביצוע עבירות של שוד בנסיבות מחמירות ושינוי זהות של רכב באישום הראשון, עבירות לפי סעיפים 402(ב) ו- 413ט לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן:"חוק העונשין"); בביצוע עבירות של שוד בנסיבות מחמירות ושינוי זהות של רכב, עבירות לפי סעיפים 402(ב) ו- 413ט לחוק העונשין באישום השני ובביצוע עבירות של שוד בנסיבות מחמירות והיזק בזדון באישום השלישי, עבירות לפי סעיפים 402(ב) ו- 452 לחוק העונשין.

2. מהחלק הכללי של כתב האישום המתוקן בשלישית עולה כי בתאריך שאינו ידוע במדויק, אך לפני 9.9.2018, קשרו הנאשמים עם ג'בר (להלן: "השותף האחר") לשדוד בתי עסק בבאר-שבע. במסגרת זו הצטיידו השלושה ברכב (אותו גנב וזייף השותף האחר בכך שהתקין עליו לוחית זיהוי של רכב אחר), במוטות ברזל, בכיסויים לפנים ובכפפות. בנוסף, הצטיידו השלושה בלוחיות זיהוי חלופיות ולפני ביצוע מעשי השוד החליפו את לוחיות הזיהוי של הרכב והשתמשו בלוחיות הזיהוי חלופיות, ולאחר ביצוע מעשי השוד, החזירו את לוחיות הזיהוי הקבועות לרכב בו השתמשו. בתום כל מעשה שוד, השלושה שרפו את כיסויי הפנים והכפפות בהם השתמשו במהלך השוד, זאת עשו על מנת להקשות על גילויים.

כמו כן, לפני כל שוד ערכו השלושה הכנה מוקדמת בשטח, בכך שסיירו באזור הסמוך לבית העסק ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח