חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (באר-שבע) 1858/05 - מדינת ישראל נ' סובולבסקי טימור, גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (באר-שבע) 1858/05 - מדינת ישראל נ' סובולבסקי טימור

ת"פ (באר-שבע) 1858/05

מדינת ישראל

נ ג ד

סובולבסקי טימור


בית משפט השלום באר-שבע

[24.06.2008]


כב' השופט נ. אבו טהה


בשם המאשימה – עו"ד אוהד סלמי

בשם הנאשם – עו"ד רינת יהב

גזר דין

 

הנאשם הורשע, במסגרת הסדר טיעון, על פי הודאתו בעובדות כתב אישום, בביצוע עבירה של תקיפה הגורמת חבלה ממשית- עבירה לפי סעיף 380 ו-382 (א) לחוק העונשין, תשל"ז-1977.

מעובדות כתב האישום עולה כי בתאריך 20.05.03, בבית מעצר נגב, תקף הנאשם יחד עם אחר את מאיר אוחיון (להלן: המתלונן), בכך שהכה אותו בפניו, בראשו ובידיו וגרם לו לחבלות המתבטאות בנפיחות בידו השמאלית.

בתחילה, כפר הנאשם בעבירה המיוחסת לו ולאחר שהסתיימה שמיעת פרשת התביעה, ביקש לחזור בו מכפירתו והודה, כאמור, במיוחס לו בכתב האישום.

במסגרת הסדר הטיעון, סיכמו ב"כ הצדדים בנוסף לעניין העונש, כי המאשימה תעתור לרף עליון של שישה חודשי מאסר בעבודות שירות, מאסר על תנאי וקנס מכביד ואילו ב"כ הנאשם יטען באופן חופשי.

במסגרת הטיעונים לעונש, עתרה ב"כ המאשימה לאמץ את ההסדר באופן שיושת על הנאשם מאסר בן שישה חודשים שירוצה בעבודות שירות, מאסר מותנה וקנס כספי גבוה. בנוסף טענה כי ההסדר הושג גם לאור הזמן הרב שחלף ממועד ביצוע העבירה (חמש שנים).

מנגד עתר ב"כ הנאשם, להסתפק בעונש מאסר מותנה וכן קנס או פיצוי. לחילופין, עתר ב"כ הנאשם, כי באם יוטל על הנאשם מאסר שירוצה בעבודות שירות, לפטור את הנאשם מתשלום קנס ולהסתפק בהתחייבות כספית בלבד.

בנוסף טען ב"כ הנאשם כי התקיפה בה הורשע הנאשם, גרמה לנפיחות בלבד ולא לשבר וזאת כפי שעולה מהתעודה הרפואית שהוגשה לבית המשפט.

עוד עתר להתחשב בנסיבותיו האישיות והבריאותיות של הנאשם - נכה בשיעור של 73% ומקבל קצבה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח