חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ד (חיפה) 186-08-13 - מדינת ישראל נ' לוי שלומי, גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"ד (חיפה) 186-08-13 - מדינת ישראל נ' לוי שלומי

ת"ד (חיפה) 186-08-13

מדינת ישראל

נ ג ד

לוי שלומי

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתעבורה בחיפה

[15.05.2016]

לפני כרמית פאר גינת כבוד השופטת

ב"כ המאשימה - עו"ד שרון מרקוביץ

ב"כ הנאשם - עו"ד ניצה כהן

גזר דין

 

1. הנאשם הורשע על פי הודאתו בביצוע עבירות של התנהגות שגרמה נזק לרכוש וחבלה של ממש לגוף, אי ציות לאור אדום ברמזור, ונהיגה רשלנית.

2. על פי המתואר בכתב האישום, ביום 30.6.12, סמוך לשעה 21:30, נהג הנאשם ברכב פרטי מסוג סובארו בקרית אתא והגיע לצומת הרחובות זבולון- שדרות הציונות המרומזר. אותה עת, משמאל ביחס לכיוון נסיעת הנאשם, החל בנסיעה וכניסה לצומת מר יוס גיתי (להלן: "מר גיתי"), אשר נהג באופנוע מסוג "פיאגו", לאחר שהאור ברמזור בכיוון נסיעתו התחלף מאדום לירוק. הנאשם נהג רכבו ברשלנות בכך שלא ציית לאור אדום ברמזור, בכיוון נסיעתו, ונכנס לצומת תוך שהוא חוצה את קו העצירה באור אדום, חסם את דרכו של מר גיתי וכלי הרכב התנגשו. כתוצאה מהתאונה, נחבלו בגופם חבלות של ממש מר גיתי ונוסעת ברכבו, וכן נגרם נזק לכלי הרכב המעורבים.

3. הצדדים הגיעו להסדר טיעון לעניין העונש ולפיו, יוטלו על הנאשם עונש פסילה בפועל בת חמישה חודשים, פסילה על תנאי וקנס.

4. ב"כ המאשימה טענה כי קיימים כשלים מהותיים בתיק הכוללים את קיומן של עדויות סותרות בשאלת זהות הנהג אשר נסע באור אדום, וכי קיים עד אשר חזר בו מעדותו אשר מסר. כמו כן, טענה ב"כ המאשימה כי גם לנאשם וגם לנהג הרכב המעורב דלק אור צהוב ברמזור, בכיוון נסיעתם, וכי קיים עד מהותי אשר יצא מן הארץ וככל הנראה לא יחזור ולא ניתן להעיד אותו בתיק. הוגש גיליון הרשעות קודמות של הנאשם (ת/1).

5. ב"כ הנאשם חזרה על קיומן של הכשלים בתיק וטענה כי קיים דיסק בחומר הראיות, בו ניתן לראות כי גם לנאשם וגם לנהג הנפגע דלק אור צהוב ברמזור בכיוון נסיעתם. עוד טענה כי העד המרכזי בתיק נמצא בחו"ל ולא ניתן להעיד אותו. לטענתה, העד האמור אף לא נחקר במשטרה, ולא קיים תצהיר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח