חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 102828/98 - כספית שיווק אמנים ואירועים בע"מ נ' כץ עופר, פסק - דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 102828/98 - כספית שיווק אמנים ואירועים בע"מ נ' כץ עופר

ת"א (תל-אביב-יפו) 102828/98

כספית שיווק אמנים ואירועים בע"מ

נ ג ד

כץ עופר

נ ג ד

1. הזדמנות השכרת ציוד לאירועים (1994) בע"מ                    (צד ג')

2. בן נפתלי אלי - מהנדס בנין


בית משפט השלום תל-אביב-יפו

[31.01.2004]


כב' השופטת רונית פינצ'וק - אלט


בשם התובעת - עו"ד מרדכי ראוך

בשם הנתבע - עו"ד עזרא האוזנר

בשם צד ג'1 - עו"ד יעל סמואל

בשם צד ג'2 - עו"ד מנשה קמפלר


פסק - דין

 

ביום 22/4/98 נחתם הסכם בין התובעת, חב' שהיא סוכנת אמנים, ובין היתר מייצגת את להקת אתניקס, לבין הנתבע שעיסוקו הפקת אירועים, להפקת הופעה של להקת אתניקס בקיבוץ משמר השרון ביום 28/8/98 בשעה 22:30 (להלן: "ההסכם").

עפ"י ההסכם התחייב הנתבע, הוא המזמין, לדאוג להקמת הבמה עפ"י הנספח להסכם (להלן: "הנספח") שכלל את המפרט הטכני של הבמה הנדרשת:

"גודל במה נדרש 10x12 מ', גובה במה 1.5 מ' מינימום + פודיום לרמקולים בצידי הבמה בגודל 2.40x2.40, גב במה 2.5 מ' בצבע שחור ללא שילוט או תפאורה. אין אישור לשילוט או תפאורה מכל סוג שהוא על הבמה".

הנתבע, שאין עיסוקו בהקמת במות, התקשר, בידיעת התובעת, בהסכם עם צד ג'1, שעיסוקה בהקמת במות, על מנת שהיא תקים עבורו את הבמה הנדרשת. צד ג'1 הקימה את הבמה ביום 27/8/98, ולמען הסר ספק, ושם הבטיחות, המציאה אישור צד ג'2, מהנדס במקצועו, לכך שהבמה, אשר נבדקה על ידו בסמוך לאחר הקמתה ע"י צד ג'1 - תקינה.

לטענת התובעת, ביום 28/8/98, הוא יום האירוע, כשהגיעו לשטח המופע אנשי התובעת על מנת להכין ולהתקין את מערכת ההגברה והתאורה, התברר להם כי שטח הבמה עקום ומשופע בצורה בולטת לעין כך שהשימוש בה מהווה סכנה לקהל ולחברי הלהקה שעמדו להופיע עליה. הנתבע התבקש לתקן את הליקויים אולם הדבר לא צלח בידו, ולפיכך נאלצה התובעת לבטל את המופע. הנתבע אמנם הודיע כי בידו אישור מהנדס לתקינות הבמה אך התובעת החליטה לא לקחת כל סיכון בקשר לבטיחות הקהל והלהקה, והודיעה, כאמור, על ביטול המופע.

לטענתה החלטתה בדבר ביטול המופע לא היתה נמהרת אלא היא נסמכה על ממצאי הצוות שלה במקום: חב' ההגברה, איש הסאונד של הלהקה שהגיע אחריהם, מנהל חב' ההגברה ודרור קליסקי מנהל הלהקה.

עפ"י סעיף 12 ב' להסכם:

"במידה והמזמין יפר הסכם זה או יבטל את מופע האומן הרי בנוסף לאמור בסעיף קטן א' לעיל, יהיה חייב לשלם לסוכנות את מחירה המלא של ההופעה..."

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח