חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 53696-10-12 - ל.ש.י. מוצרי בידוד ואריזה בע"מ נ' סילד אייר בע"מ
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"א (ירושלים) 53696-10-12 - ל.ש.י. מוצרי בידוד ואריזה בע"מ נ' סילד אייר בע"מ

ת"א (ירושלים) 53696-10-12

ל.ש.י. מוצרי בידוד ואריזה בע"מ

נ ג ד

סילד אייר (ישראל) בע"מ

בית משפט השלום בירושלים

[09.09.2013]

כב' השופטת מרים ליפשיץ-פריבס

פסק דין

 

1. הנתבעת- המבקשת (להלן-"הנתבעת") הגישה בקשה לדחייה ולחילופין למחיקה על הסף של התביעה על הסף (להלן-"הבקשה") מחמת היווצרות מעשה בית דין, השתק ומיצוי עילה כתוצאה מפסק דין שניתן בתביעה קודמת שהתבררה בינה ובין התובעת וכן טענה להתיישנות התביעה והתנהגות בחוסר תום לב של הנתבעת בשימוש לרעה בהליכי משפט.

2. הנתבעת טוענת כי התובעת-המשיבה (להלן-"התובעת") הגישה תביעה זהה או דומה לתביעה שבפני בת.א. 36133-04-11 (צורף כנספח א לבקשה, להלן-"התביעה הקודמת") וניתן בה פסק דין חלוט כבר ביום 5.4.2012 (צורף כנספח ג לבקשה) . במסגרת התביעה הקודמת עתרה התובעת למתן סעד של מתן חשבונות לתקופה שבין 1.8.2004 ועד ל- 30.10.2010. לפיכך , משניתן פסק דין בתביעה הקודמת מושתקת התובעת ומנועה מלשוב ולהטריד אותה בתביעה נוספת באותה עילה גם אם היא סבורה כיום שקיימים לקוחות נוספים שבעניינם היא מבקשת לקבל חשבונות ממנה בעת, שהיה בידה לנקוב בשמותיהם כבר במסגרת התביעה הקודמת. פסק הדין שניתן בתביעה הקודמת הסדיר את זכויות וחובות הצדדים ומהווה מעשה בית דין ולאחריו, בהיותו פסק חלוט, אין להטרידה בשנית בנוגע לאותה מסכת עובדתית. התובעת, גם לא טרחה לגלות בתביעתה שניתן פסק דין בתביעה הקודמת וכן הוסתרו עובדות מהותיות אחרות, בחוסר תום לב מצידה של התובעת. בנוסף נטען כי יש לדחות את התביעה על הסף מחמת התיישנות שכן חלפו מעל 7 שנים מהמועד בו נולדה עילת התביעה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח