חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (חיפה) 1765-08-09 - שרלס פרץ נ' אברהם שוסטר ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"א (חיפה) 1765-08-09 - שרלס פרץ נ' אברהם שוסטר ואח'

ת"א (חיפה) 1765-08-09

שרלס פרץ

עו"ד ע"י יואל גולדברג ואח'

נ ג ד

1. אברהם שוסטר

2. אדמה חברה להשקעות ופיתוח בע"מ

בית משפט השלום בחיפה

[31.10.2013]

כב' השופט אייל דורון

החלטה

 

בפניי בקשת התובע, אשר הוגשה בהתאם להוראת סעיף 6 לפקודת בזיון בית משפט (להלן: "הפקודה"), לכוף על המשיב לציית לפסק הדין שניתן בתיק זה ביום 4.2.13 (להלן: "פסק הדין").

רקע דיוני

כתב התביעה - ביום 3.8.09 הוגשה תביעה זו, כתביעה כספית בסך 250,000 ₪. התובע, בעבר ימאי, כיום סוחר. הנתבעת 1 הינה חברה שעיסוקה מסחר במקרקעין והנתבע 2 (להלן: "הנתבע") הינו בעל השליטה בנתבעת 1. בכתב התביעה הלאקוני נטען כי ביום 15.3.96 נערך הסכם בין התובע לנתבעים, לפיו רכש התובע בעלות במגרש. בהמשך הצליח הנתבע בעורמה להביא לביטול העסקה שלא כדין ומכר את המגרש לצד שלישי. התובע טען כי הנתבע הפר את ההסכם הפרה יסודית וכי היתה לו אפשרות למכור את המגרש, אילו היו הזכויות בו מועברות אליו, תמורת 50,000$. לאור טענות התובע בדבר ההפרה היסודית מצד הנתבע, הציע הנתבע לתובע כפיצוי מגרש חלופי שנטען כי שוויו עולה על 50,000$ והתובע הסכים להצעה. לפיכך, ביום 1.1.07 נערך הסכם חדש לפיו רכש התובע מאת הנתבעים זכויות במגרש החלופי. בתביעה נטען כי התובע שוב הולך שולל ע"י הנתבע. לתדהמת התובע, התברר כי שווי המגרש החלופי נמוך באופן ניכר, כי רובץ עליו חוב גדול בגין מס שבח וכי הנתבע מסרב לשלמו. בשל הפרת ההסכם הוגשה התביעה לפיצוי כספי.

כתב ההגנה - בכתב ההגנה טען הנתבע, בתמצית, כי מעולם לא פגש בתובע ולא קיבל ממנו כסף וכי החתימות על שני ההסכמים הנזכרים בתביעה אינן חתימותיו אלא חתימותיו של עו"ד יואל גולדברג אשר "השתמש כביכול ביפוי כוח". לטענת הנתבע, הסכסוך האמיתי הינו בין התובע לבין אדם בשם אלי שגב (להלן: "שגב") שכן שגב לווה מן התובע כספים.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח