חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ע"פ 4322/19 - פלוני נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ע"פ 4322/19 - פלוני נ' מדינת ישראל

ע"פ 4322/19

פלוני

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[30.06.2019]

כבוד השופטת ד' ברק-ארז

בשם המבקש - עו"ד ויסאםלידאוי

בשם המשיבה - עו"ד עילית מידן

החלטה

 

1. בפני בקשה לעיכוב ביצוע של עונש המאסר בפועל שנגזר על המבקש ביום 25.6.2019 בבית המשפט המחוזי בנצרת (ת"פ 36319-09-18, השופט ח' סבאג), וזאת עד להכרעה בערעור שהגיש לבית משפט זה.

2. המבקש הורשע לפי הודאתו במסגרת הסדר טיעון בביצוע בצוותא של עבירות שוד בנסיבות מחמירות לפי סעיף 402(ב) לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן: החוק) ונשיאת והובלת נשק לפי סעיף 144(ב) לחוק, לצדעבירות נוספות, בגדרם של שני אישומים. בהמשך לכך נגזר עליו עונש של מאסר בפועל בן שנתיים, בניכוי חודש ימים בו שהה במעצר, לצד מרכיבי ענישה נוספים.

3. הבקשה נסמכת במידה רבה על כך שבעת ביצוע המעשים המבקש היה קטין ללא עבר פלילי, וכן על כך שמאז מעצרו הוא נוטל חלק בהליך טיפולי שעולה יפה, כפי שמצטייר מתסקיר שירות המבחן שהוגש בעניינו והמליץ בין היתר על עונש של שישה חודשי מאסר שירוצו בדרך של עבודות שירות. בהתחשב בכל אלה ערעורו של המבקש מכוון לכך שעונש המאסר שהוטל עליו יקוצר באופן משמעותי, כך שיתאפשר לו לרצותו בדרך של עבודות שירות. לטענתו, תחילת ריצוי העונש מאחורי סורג ובריח תסכל כליל את הערעור.

4. מנגד, המדינה מתנגדת לבקשה, בהתחשב בטיב העבירות שבהן הורשע המבקש וברף הענישה המקובל ביחס אליהן. המדינה מדגישה בהקשר זהכי בית המשפט המחוזי לא מצא שישנם שיקולי שיקום המצדיקים הקלה בעונשו של המבקש.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח