חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ע"א 8949/17 - סהר ינאי שוקר נ' אינספקס בע"מ
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ע"א 8949/17 - סהר ינאי שוקר נ' אינספקס בע"מ

ע"א 8949/17

סהר ינאי שוקר

נ ג ד

אינספקס בע"מ

בבית המשפט העליון

[25.08.2019]

כבוד השופט מ' מזוז

בקשת מיום 12.8.2019 לפסלות שופט המערער

בשם המערער - בעצמו

 

החלטה

 

1. בפתח הדיון שהתקיים ביום 1.8.2019 בערעור זה העלה המערער בקשה לפסילת שופט נגד שני חברי המותב - הנשיאהא' חיותוהח"מ. עקב כך הדיון בערעור הופסק וניתנה החלטה לפיה על המערער להגיש בקשה נפרדת והנמקה נפרדת לכל אחד משופטי ההרכב שהמערער מבקש את פסילתם על מנת שתינתן על ידי כל אחד מהשופטים החלטה כנדרש.

2. ביום 12.8.2019 הגיש המערער בקשה להורות על פסילתי מלדון בערעור זה. בבקשה פורס המערער מסכת ארוכה ולא ברורה של ההליכים הרבים שניהל בערכאות השונות הנוגעים או קשורים ברובם לסכסוך מושא ערעור זה, שעל עיקרם הנוגע לענייננו אעמוד להלן. כדרכו של המערער בהליכים אחרים שנקט, גם בקשה זו רצופה באמירות פוגעניות נגד השופטים, הרשמים ושאר גורמי שלטון שהיו מעורבים בהליכים שנקט.

3. בכל הנוגע אלי, טענתו העיקרית של המערער היא כי בהיותי חלק מהמותב שדן בחלק מההליכים שנקט, ונוכח הלכים בהם נקט שהיו מכוונים נגדי או נגעו להחלטות אלה, אני מנוע מלשבת לדין בתיק ערעור זה. לשם הבנת הדברים אעמוד להלן בתמצית על עיקר ההליכים הרלבנטיים לענייננו:

(א) ביום 16.6.2014 מחק בית המשפט המחוזי בירושלים על הסף תביעה שהגיש המערער נגד אינספקס בע"מ(המשיבה דנן). המערער הגיש ערעור נגד ההחלטה לבית משפט זה (ע"א 4522/14).

(ב) ביום 8.11.2014 הגיש המערער בקשה לפסול "כל שופט בבית המשפט העליון שכתב תגובה/החלטה בעניינו..."; ולחלופין - פסילת "ראשי מערכת בית המשפט" וכן כל "חבר קרוב של האמורים למעלה". בקשה זו נדחתה על ידי הנשיא א' גרוניסביום 9.11.2014 תוך שנקבע בין היתר כי "הבקשה אינה מגלה ולוּ קצה של עילה לפסילת מי מבין שופטי בית משפט זה".

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

אלעד רייך עו"ד
ביטוח
חוזים
נזיקין
צפה בפרופיל
Bugsweep-שרותי בדיקות כנגד האזנה
חוקרים פרטיים
צפה בפרופיל