חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > סע"ש (תל-אביב-יפו) 39344-04-16 - ד"ר שמוליק זמיר נ' מדינת - משרד החקלאות ופיתוח הכפר, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
סע"ש (תל-אביב-יפו) 39344-04-16 - ד"ר שמוליק זמיר נ' מדינת - משרד החקלאות ופיתוח הכפר

סע"ש (תל-אביב-יפו) 39344-04-16

ד"ר שמוליק זמיר

ע"י ב"כ - עו"ד רנה לפידות ורחל ינקוביץ-רועה

נ ג ד

מדינת - משרד החקלאות ופיתוח הכפר

ע"י ב"כ - עו"ד חנה מי-רז

בית דין אזורי לעבודה בתל-אביב-יפו

[05.08.2019]

כב' השופטת שרון אלקיים

נציג ציבור (עובדים) מר יהונתן דקל

נציג ציבור (מעסיקים) מר חיים אפל

פסק דין

 

1. מלכתחילה נקלט התובע, ד"ר שמואל זמיר, לעבוד בשירות המדינה על תקן וטרינר לשכתי בשירות הווטרינרי של משרד החקלאות (להלן - השו"ט). לטענתו, משנת 2000 הוא החל למלא בפועל תפקיד בתקן של רופא ארצי למחלות צאן (להלן -רופא ארצי). אף על פי כן, בניגוד להוראות התקשי"ר ולהבטחות שקיבל ממשרד החקלאות, הוא לא מונה לתקן שבו הוא שימש בפועל. לפיכך עותר התובע לתשלום הפרשי שכר וזכויות סוציאליות ביחס למשרת רופא ארצי ופיצוי בגין עגמת נפש. משרד החקלאות טען מנגד שהתובע מעולם לא קיבל הבטחה למנות אותו לתקן כרופא ארצי למחלות צאן. כשהחל למלא את תפקיד הרופא הארצי למחלות צאן התובע לא היה כשיר למלא את תקן משרה זו, ומשנהיה כשיר, בשנת 2010, התקן בוטל. בהמשך אף נערכו שינויים מבניים מהותיים ביחידת השו"ט ובין היתר הוחלט כי משרת רופא ארצי אינה נחוצה.

2. עדי הצדדים

א. מטעם התובע העידו - התובע עצמו; ד"ר אלכס מרקוביץ, עובד לשעבר בשו"ט (להלן- ד"ר מרקוביץ); ד"ר רוני עוזרי, עובד לשעבר בשו"ט (להלן-ד"ר עוזרי); ד"ר דרור רזניקוב, וטרינר פרטי יועץ צאן (להלן-ד"ר רזניקוב); ד"ר יוסף קרסו, עובד לשעבר בשו"ט (להלן-ד"ר קרסו); וכן הוגשה חוות דעת אריתמטית לנזקי התובע מטעם רו"ח נתי גרנאי.

ב. מטעם הנתבעת העידו ד"ר תמיר גושן - מנהל השירותים הווטרינריים (להלן -ד"ר גושן); ד"ר נדב גלאון - מי ששימש כמנהל השירותים הווטרינריים בתקופה הרלבנטית (להלן- ד"ר גלאון); מר עופר אופן - סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש בשו"ט (להלן-מר אופן).

3. ואלו העובדות הרלבנטיות, כפי שהן עולות מכתבי הטענות, כמו גם מעדויות הצדדים והמסמכים אשר צורפו לעדותם:

א. התובע נקלט לשירות המדינה בתפקיד רופא וטרינר לשכתי ביום 25.11.90. בשנת 2000 הוא הועבר למטה השירותים הווטרינריים בבית דגן. שם הוא מונה במינוי פנימי לתפקיד "ממלא מקומו של הרופא הווטרינרי הראשי למחלות צאן". בכתב המינוי הפנימי נכתב שהמינוי לא יקנה תוספות כספיות למעט הגדלת מכסת קילומטרים[1]. ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח