חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ס"ק (חיפה) 1012/00 - הסתדרות העובדים הכללית החדשה, ההסתדרות במרחב גליל מערבי וועד העובדים בצינורות המזרח התיכון בע"מ (מפעל עכו) ואח' נ' צינורות המזרח התיכון בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ס"ק (חיפה) 1012/00 - הסתדרות העובדים הכללית החדשה, ההסתדרות במרחב גליל מערבי וועד העובדים בצינורות המזרח התיכון בע"מ (מפעל עכו) ואח' נ' צינורות המזרח התיכון בע"מ

ס"ק (חיפה) 1012/00

1. הסתדרות העובדים הכללית החדשה, ההסתדרות במרחב גליל מערבי וועד העובדים בצינורות המזרח התיכון בע"מ (מפעל עכו)

2. דניאל גדעון

3. אריה המבורג

נ ג ד

צינורות המזרח התיכון בע"מ


בית הדין האזורי לעבודה חיפה

[1.3.00]

כב' השופטת עפרה ורבנר

 

החלטה

 

1.    בפנינו בקשה לצווים זמניים וארעיים במסגרת בקשת צד בסכסוך קיבוצי, שהוגשה על ידי המבקשים.

עניינה של הבקשה מקורו בהפרות נטענות של ההסכם הקיבוצי המיוחד לשנים 1999-2000 שבין המשיבה לבין הסתדרות העובדים הכללית החדשה, מועצת פועלים מרחבית גליל מערבי וועד העובדים במפעל עכו.

המבקשים טוענים בבקשתם כי המשיבה אינה פועלת בהתאם להסכם הקיבוצי החל על הצדדים, אינה מקדמת עובדים בדרגה, ואינה מכירה בזכותם של העובדים, עליהם חל ההסכם הקיבוצי המיוחד להתפטר ולזכות במלוא התנאים הקבועים בהסכם הצימצום.

המבקשים אף טוענים כי המשיבה אינה דואגת להבטחת זכויותיהם של עובדי מפעל עכו, לאחר פקיעת ההסכם הקיבוצי המיוחד הנ"ל, המכונה "הסכם הצימצום" וכי לא נחתם עמם הסכם רשת בטחון.

במסגרת הבקשה לסעדים זמניים ביקשו המבקשים ליתן צו זמני המחייב את המשיבה ליתן למבקשים נתוני רווח והפסד של מפעל עכו לשנים 98' - 99' וכן מידע רלוונטי אחר הנחוץ לנציגות העובדים לצורך יישום הסכם הצימצום ולצורך ניהול מו"מ בדבר הסכם רשת בטחון לגבי עובדים שיחליטו להשאר במפעל.

כמו כן ביקשו המבקשים ליתן צו המחייב את המשיבה ליתן למבקשים 2 ו3-, אשר לטענת המבקשים פרשו מעבודתם בחברה, את כל תנאי הפרישה המתחייבים מהסכם הצימצום, על בסיס הדרגה המגיעה להם במועד הפרישה.

ב"כ המבקשים הצהירה לפרוטוקול בעת הדיון בית הדין ב- ‏06/07/2009 כי היא מוותרת על הסעד של מתן צו מניעה זמני בקשר להעברת המניות, סעד שנתבקש בסעיף ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

איילת חן עו"ד
הוצאה לפועל
משפחה
פלילי
צפה בפרופיל
ד"ר שגית משגב מומחית בפסיכיאטריה
מומחים רפואיים
צפה בפרופיל