חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > מ"ת (באר-שבע) 31056-02-20 - מדינת ישראל נ' ארמון חזן , החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (באר-שבע) 31056-02-20 - מדינת ישראל נ' ארמון חזן

מ"ת (באר-שבע) 31056-02-20

מדינת ישראל

באמצעות תביעות דרום

נ ג ד

ארמון חזן (עציר)

על-ידי עו"ד נאסר אלעטאונה

בית משפט השלום בבאר-שבע

[29.03.2020]

כבוד השופט יריב בן דוד

החלטה

 

לפני בקשת מעצר המשיב עד תום ההליכים המשפטיים, אשר הוגשה לצד כתב אישום המייחס לו התפרצות למקום המשמש תפילה, גניבה והסגת גבול.

בדיון אשר התקיים ביום 19.2.20 (כב' השופט דורון) ניתנה הסכמת ב"כ המשיב לראיות, וכן לעילת המעצר אשר לדברי ב"כ המשיב מתקיימת בשים לב להתמכרות המשיב לסמים. בהעדר חלופת מעצר אנושית להציע, עתר ב"כ המשיב להפנייתו לתסקיר מעצר על מנת שיבחן גם את שאלת שילובו של המשיב בהליך טיפולי.

בשים להתפשטות נגיף הקורונה, ולהשלכותיו על יכולת קציני המבחן להיכנס לתחומי בתי הסוהר, נמסר על ידי שירות המבחן כי לא ניתן בעת הזאת להגיש תסקירי מעצר, ובסופו של יום התקיים בפני דיון ללא תסקיר מעצר אשר בחן אפשרויות שונות בעניינו של המשיב לרבות שילובו בהליך טיפולי.

במהלך הדיון, עתר ב"כ המשיב לשחרר את המשיב בתנאים של מעצר בית ללא פיקוח וערבויות צד ג' של בנותיו אשר נכחו באולם. לדידו של ב"כ המשיב, בשים לב למצב החירום במדינה ולשיקולי חיוניות המצב ניתן וצריך בעת הזאת "לדקדק מעט פחות מהראוי בטיב החלופות". כן עמד על כך "שמלכתחילה לא היה זה תיק מובהק למעצר עד תום ההליכים".

עוד עמד ב"כ המשיב על כך שבמקרה זה, חתימה על ערבות צד ג' של בנותיו, תרתיע מאוד את המשיב כי על פי דבריו, "הוא יודע שאם יפר את התנאים הוא יפגע בבנותיו. ערבות הצד השלישי תחזק את שמירת התנאים ואת הישארותו בבית. הערבויות במקרה זה הן סוג של מנוף שימנע ממנו להפר תנאים ולו למען בנותיו".

ב"כ המבקשת טען כי בנסיבותיו של המשיב שילוב של עבר פלילי (לרבות תיק פלילי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח