חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 8471/19 - מדינת ישראל נ' לואי שיני
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
בש"פ 8471/19 - מדינת ישראל נ' לואי שיני

בש"פ 8471/19

מדינת ישראל

נ ג ד

לואי שיני

בבית המשפט העליון

[23.12.2019]

כבוד השופט נ' סולברג

בשם העוררת:

עו"ד רוני זלושינסקי

בשם המשיב:

עו"ד שמואל ברזני

כ"ב בכסלו התש"פ

 

החלטה

 

1. ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בנצרת מיום 18.12.2019 במ"ת 36113-11-19, בגדרה הורה בית המשפט על מעצרו של המשיב, לואי שיני (להלן: שיני), באיזוק אלקטרוני, בתנאי 'מעצר בית' מלא בבית אחותו, תחת פיקוח אנושי.

2. כתב האישום שהוגש נגד שיני, מייחס לו ביצוע עבירות של חבלה בכוונה מחמירה ופציעה כלפי המתלונן, אדהם זידאן (להלן: אדהם). ברקע לדברים, בין שיני לבין אדהם ומשפחתו, יש בשנים האחרונות סכסוך משפטי. על-פי המתואר בכתב האישום, ביום 2.11.2019 נהג שיני במכוניתו, בכפר מגאר שבו הוא מתגורר, כאשר ברכב שמלפניו נסעו אדהם ואחיו מוחמד. בשלב מסוים עצר אדהם את מכוניתו, באופן שחסם אחד מנתיבי הכביש, סמוך לבית שבו שהה באותה עת אחיו אימן, אשר ביצע עבודות עפר במקום. כעבור זמן קצר, יצא שיני ממכוניתו, ניגש אל אדהם ואימן, והתפתח ביניהם ויכוח, עד שעובר אורח הפריד בין הניצים ודחף את שיני בחזרה למכוניתו. אלא ששיני השתחרר מהאחיזה, רץ לעברו של אדהם וניסה להכותו. או אז התפתחה תגרה בינו לבין אדהם ואימן, שבמהלכה דקר שיני את אדהם באמצעות חפץ חד בירכו הימנית. בשלב זה הפרידו עוברי אורח בין הניצים, אולם אלו לא הצליחו להצר את צעדיו של שיני, אשר ניגש למכוניתו, לקח גרזן שהיה בה, הלך לכיוונו של אדהם והיכה אותו בראשו באמצעות הגרזן. כתוצאה ממעשיו של שיני, נגרמו לאדהם שבר בראשו ופצע דקירה בירך. לשם הטיפול בשבר, עבר אדהם ניתוח נוירוכירורגי בראשו, ויידרש לעבור ניתוח נוסף בהמשך.

3. בד בבד עם כתב האישום, הגישה המדינה בקשה להורות על מעצרו של שיני עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. נוכח הסכמתו של שיני לקיומן של ראיות לכאורה ולקיומה של עילת מעצר, התמקד בית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח