חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 6535/19 - מדינת ישראל נ' פלוני ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
בש"פ 6535/19 - מדינת ישראל נ' פלוני ואח'

בש"פ 6535/19

מדינת ישראל

נ ג ד

1. פלוני

2. פלוני

בבית המשפט העליון

[11.10.2019]

כבוד השופט י' עמית

בשם המבקשת - עו"ד רוני זלושינסקי

בשם המשיב - עו"ד באסל פלאח

 

החלטה

 

1. בקשה רביעית להארכת מעצרם של המשיבים, לפי סעיף 62 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה - מעצרים), התשנ"ו-1996 (להלן: חוק המעצרים).

2. כתב האישום: נגד המשיבים הוגש ביום 16.4.2018 כתב אישום (כתב אישום מתוקן הוגש ביום 25.4.2018), המייחס להם עבירות של ניסיון רצח ופציעה בנסיבות מחמירות, תוך שימוש בנשק קר. מכתב האישום המתוקן עולה כי התגלע סכסוך משפחתי בין משפחת המשיבים (משיב 1 - אבי המשפחה, משיב 2 - בנו, ושני נאשמים נוספים הם בניו של משיב 1 ואחיו של משיב 2) לבין משפחתו של תא"ע (להלן: תא"ע). מכתב האישום עולה כי הרקע לסכסוך הוא נישואי בני דודים שהסתיימו בגירושין: תא"ע היה נשוי לנ', בתו של משיב 1 ואחותו של משיב 2 (להלן: נ'). אמו של תא"ע היא אחותו של המשיב 1, ונשואה למא"ע(להלן: מ'). במהלך חודש מרץ, ולאחר גירושיהם, שלח תא"ע לנ' מספר הודעות מאיימות. בעקבות זאת, הגיעו המשיבים ביום 24.3.2018 בשעת לילה מאוחרת, אל מתחם מגוריהם של משפחת א"ע כשהם מצוידים בסכינים ובשרשרת מתכת. ברחבת מתחם המגורים התפתחה קטטה אלימה בין המשיבים לבני משפחת א"ע, שבמהלכה המשיבים דקרו את תא"ע וגרמו לו לפציעות קשות בצוואר, בחזה, בבטן, בריאה ובעמוד השדרה. בהמשך, המשיבים דקרו גם את מ' בפלג גופו העליון ובגבו. תא"ע ומ' הובהלו לבית החולים במצב קשה. המשיב 1 המשיך ודקר שני גברים נוספים ממשפחת א"ע - את האחד בחזהו ואת השני בידו. במהלך הקטטה המשיבים הותקפו אף הם בנשק קר על ידי משפחת א"ע. המשיב 1 נחתך ביד שמאל, והמשיב 2 נדקר מספר פעמים בעכוזו ובמותנו, ואושפז למשך יומיים במהלכם נותח.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח