חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 6524/15 - אברהם בוארן נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 6524/15 - אברהם בוארן נ' מדינת ישראל

בש"פ 6524/15

אברהם בוארן

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[01.10.2015]

כבוד השופט מ' מזוז

בשם המבקש - עו"ד באסם חתו

 

החלטה

 

1. לפני בקשת רשות לערור על החלטת בית המשפט המחוזי מרכז-לוד (כב' השופטת הבכירה נ' אהד) מיום 27.9.2015 בגדרה נדחה בעיקרו ערר המבקש על החלטת בית משפט השלום (כב' השופט ד' קלייטמן) מיום 24.9.2015 שהורה על מעצר המבקש עד להחלטה אחרת, לאחר קבלת תסקיר בעניינו, במסגרת הליך של בקשה למעצר עד תום ההליכים.

2. נגד המבקש הוגש כתב אישום המייחס לו עבירה של תקיפת שוטר. על פי המתואר בכתב האישום, ביום 7.9.2015 הוזעקו שוטרים לבית משפחת המבקש על-ידי בני משפחתו נוכח התנהגותו האלימה של המבקש כלפיהם. שני השוטרים שהגיעו ניסו להרגיע את המבקש וביקשו ממנו להתלוות אליהם, אולם המבקש סרב, נטל סכין מטבח, החזיק אותה בסמוך לבטנו ואיים לפגוע בעצמו. השוטרים ניסו להניא את המבקש מלעשות כן, ומשלא עלה בידיהם השתלטו עליו ואזקו אותו. לאחר מכן, בעת ליוויו של המבקש אל הניידת, קילל המבקש את השוטרים, התפרע, הניף את ידיו ונשך אותם. בהמשך נשך שוב את אחד השוטרים, בעט בו ברגלו ובגבו, וכן ניסה לנשוך את השוטר השני, שרט אותו ונגח בו במצחו. לשוטרים נגרמו חבלות.

3. בד בבד עם הגשת כתב האישום הגישה המשיבה בקשה למעצר המבקש עד תום ההליכים נגדו. בית המשפט הורה על מעצר המבקש עד לקבלת חוות דעת פסיכיאטרית בעניינו. חוות דעת פסיכיאטרית הוגשה. נקבע בה כי המבקש כשיר לעמוד לדין. לפיכך, הורה בית המשפט - בהחלטה מיום 24.9.2015 - לאחר שבחן את חומר הראיות וקבע כי קיימות ראיות לכאורה שאינן מצויות ברף הנמוך, וכן כי אין מקום לשחרר את המבקש לחלופת ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

שמעון ריינר משרד עורכי דין
הוצאה לפועל
חוזים
מקרקעין
צפה בפרופיל
אלעד רייך עו"ד
ביטוח
חוזים
נזיקין
צפה בפרופיל