חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 6116/12 - ח.ס. נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 6116/12 - ח.ס. נ' מדינת ישראל

בש"פ 6116/12

ח.ס.

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[27.8.12]

כבוד השופט א' רובינשטיין

בשם העורר - עו"ד רעות רוזנר; עו"ד ריאד סוואעד

בשם המשיבה - עו"ד איילת קדוש

בשם שירות המבחן למבוגרים - עו"ס שלומית מרדר

החלטה

 

א. ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע (הנשיא אלון) במ"ת 43490-06-12 מיום 16.7.12, במסגרתה הורה על מעצרו של העורר עד תום ההליכים. עניינה של הפרשה אישומים באלימות, הצתה, איומים ועוד - במשפחה.

כתב האישום

ב. לבית המשפט המחוזי הוגש נגד העורר כתב אישום המייחס לו, במסגרת ארבעה אישומים ממאי-יוני 2012, עבירות של אלימות כלפי קטינים מבני משפחתו, הצתה, היזק בזדון לרכוש, הטרדת עדים ואיומים. לפי האישום הראשון, ניגש העורר לאחיינו, כבן 5, סטר על פניו והפילו ארצה, מייד לאחר מכן ניגש אל אחיין נוסף, כבן 3, הצמיד לירכו סיגריה בוערת וגרם לו לכויה. בעקבות דברים אלה, כמתואר במסגרת האישום השני, הגיע העורר לחדרו בבית הוריו, בשעת לילה מאוחרת, פתח את חלון החדר והשליך פיסת נייר בוערת; כתוצאה מכך, הוצתה מיטתו של העורר. תוך כדי האירוע החל העורר לצעוק לאביו "בוא תראה אני שורף לך את כל הבית", אולם טרם התפשטות הדלקה, הגיע אחיו של העורר וכיבה את האש. לפי האישום השלישי, נטל העורר מיכל שמן ושפך אותו בבית גיסתו, המתגוררת בסמיכות אליו. בעקבות זאת פנתה גיסתו אל אמו וסיפרה לה על שהתרחש בביתה; העורר, שנכח במקום, איים על גיסתו באומרו "אני רוצה לאנוס אותך. את לא טובה. את יוצאת עם גברים אחרים". בהמשך לכך נטל העורר אבן, איים להשליכה על גיסתו ולרצוח אותה. לאחר שגיסתו של העורר הגישה נגדו תלונה במשטרה, כמתואר באישום הרביעי, הגיע העורר לביתה שבר את מנעול הדלת ואיים עליה, כי הוא רוצה להרוג אותה. גיסתו פנתה להזעיק עזרה, או אז צעק לעברה העורר, כי אם ייכנס לכלא בגללה יהרוג אותה לאחר שישתחרר.

הליכי המעצר

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח