חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"א (נתניה) 3582/02 - אסתר פילוסוף נ' אברהם רוני פילוסוף, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
בש"א (נתניה) 3582/02 - אסתר פילוסוף נ' אברהם רוני פילוסוף

בש"א (נתניה) 3582/02

אסתר פילוסוף

נ ג ד

אברהם רוני פילוסוף


בית משפט השלום נתניה

[30.08.2002]


כב' השופט הרווי גרובס, סגן נשיא

 

החלטה

 

בתיק זה הוגשה בקשה במעמד צד אחד על ידי המבקשת להוציא את המשיב מהבית שבו הם מתגוררים באבן יהודה. מתגוררות ביחד עם המבקשת והמשיב 2 בנות בגירות. הרקע לבקשה המקורי היה איומים והתעללות נפשית כלפי המבקשת. לדבריה המשיב איים לשרוף את הבית ואף לרצוח אותה. הוגשו 3 תלונות למשטרת ישראל והתלונה האחרונה היא מיום 27/8/02. עד כמה שבית המשפט מבין המשיב טרם נחקר בקשר לתלונות אלה.

בדיון שהתנהל במעמד צד אחד , בית המשפט למד שבני הזוג גרושים משנת 1999 ולפי דברי המבקשת ממשיכים להתגורר ביחד אם כי אין ביניהם כל קשר של יחסי אישות, על פי הסכם הגרושין המבקשת אכן עזבה את הבית והיתה אמורה לקבל סך של 100,000 דולר מהמשיב כעבור שנה לאחר חתימת הסכם הגרושין. משום שהמבקשת לא קיבלה את הכסף, המבקשת חזרה להתגורר בבית המשותף וזאת על פי זכותה לפי סעיף 8 להסכם הגרושין.

בית המשפט לא ראה לנכון להוציא צו במעמד צד אחד, וכינס דיון נוסף שבו השתתפו שני הצדדים ביחד עם באי כוחם. כתוצאה מהדיון התברר המצב העגום שבו בני הזוג תקועים במערכת אשר התוצאה הבלתי נמנעת ממנה היא מתח וחיכוך עצום. משום שהמבקשת לא קיבלה את הסכום המגיע לי על פי הסכם הגרושין, נפתח תיק הוצל"פ כנגד המשיב ובמסגרת תיק ההוצל"פ עו"ד ליבוביץ התמנתה ככונסת נכסים לצורך מכירת הבית. כאשר המשיב הבין את משמעות הענין, הוא פתח בהליך נוסף בבקשה לבטל את הסכם רכוש וממון שנחתם בסמוך לגרושין. לפי טענתו הוא קורבן לרמאות של המבקשת ביחד עם פרקליטתה. לדבריו, הוא היה חולה מאוד בעת חתימת ההסכם ואף הרחיק לכת וטען בפני שבעת הדיון בבית המשפט לעניני משפחה עו"ד ליבוביץ דאגה שלא כל תוכן ההסכם הוקרא בפניו. בקשתו לבטל את ההסכם תלויה ועומדת בבית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח