חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בר"ע 30502-05-12 - סלאח ואיל נ' מאיר בן שטרית ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
בר"ע 30502-05-12 - סלאח ואיל נ' מאיר בן שטרית ואח'

בר"ע 30502-05-12

סלאח ואיל

נ ג ד

1. מאיר בן שטרית

בשם המשיבים - עו"ד ששון צדקיהו

2. מ.ג.א אלומיניום בע"מ

בשם המבקש - עו"ד האשם סעאידה

בית הדין הארצי לעבודה

[17.05.2012]

בפני הסגן יגאל פליטמן נשיאה

החלטה

 

1. לפני בקשת רשות ערעור על החלטת בית הדין האזורי לעבודה בירושלים (סגן הנשיאה, השופט אייל אברהמי; ס"ע 35304-01-11) מיום 13.5.12, בו נדחתה בקשת המבקש להגשת תצהיר עד ללא חקירה נגדית, לאחר שהוגשו תצהירי העדות מטעם המשיבים. עוד נדחתה בקשת המבקש להגשת קלטת, לאחר שמיעת עדויות המשיבים.

2. בבית הדין האזורי מתבררת תביעת המבקש נגד המשיבים לתשלום שכר עבודה, פיצויי פיטורים, דמי הודעה מוקדמת ורכיבים נוספים. ביום 6.3.12 הגיש המבקש בקשה להזמנת עד ולהצגת קלטת חקירה אחר עדות המשיבים. בבקשה התבקש בית הדין להתיר הזמנת עד נוסף שנכח באירוע אלים ביום סיום העבודה, אשר לא הגיע לתת תצהיר לאחר פניות אליו (להלן - העד). בבקשה צוין כי פרטי העד יוגשו לכשיתקבלו על ידי בא כוח המבקש. ביום 29.4.12 הורה בית הדין למבקש להודיע זהות העד אותו הוא מבקש להעיד וכן תמצית פירוט עדותו, תוך 7 ימים. בית הדין קמא קבע בהחלטתו כי המבקש לא הביא טעם מספיק לדחיית חשיפת הקלטת רק לאחר עדות המשיב וכי הטענה על אלימות נטענה בעלמא. בנוסף נקבע כי, לא הובהר מהו נושא הקלטת, מיהם הדוברים בה ומהו אותו חיסיון לו טען המבקש. לאור זאת קבע בית הדין כי על המבקש להגיש בקשה מתאימה בהקדם, תוך 7 ימים, בצירוף תצהיר שיתייחס לזהות הדוברים בקלטת. בהחלטה צוין, למען הסר ספק כי, לא תתאפשר דחיית הגשת הקלטת לאחר עדות המשיבים אלא מטעמים חריגים, אשר טרם הובאו בפני בית הדין.

3. בתשובת המבקש, מיום 6.5.12, נטען כי גילוי הקלטת עובר להעדת עדי המשיבים "תחסל לו את האמת בתביעה" וכי אין לו כמעט ראיה אחרת שיכולה להוכיח טענותיו ואילו למשיבים יש 4 עדים. המבקש צירף להודעתו תצהיר העד אשר אותר עליו ידיו, וביקש לפטור העד מהתייצבות לדיון מחשש ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח