חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ב"ש (ירושלים) 2429/03 - מדינת ישראל נ' זיר אניס בן צובחי,  
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ב"ש (ירושלים) 2429/03 - מדינת ישראל נ' זיר אניס בן צובחי שלום ירושלים

ב"ש (ירושלים) 2429/03

ת"פ (ירושלים) 1616/03

מדינת ישראל

נ ג ד

זיר אניס בן צובחי


בית משפט השלום ירושלים

[20.02.2003]


כב' השופטת ר' שלו-גרטל


בשם המשיב - עו"ד ע' עבד

 

החלטה

 

1.    המבקשת עותרת בבקשה זו, להורות על מעצרו של המשיב, עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו בגדרו של ת.פ. 1616/03, בו הגש נגדו כתב אישום, המייחס לו בשלושה אישומים 3 עבירות של שהייה בלתי חוקית בישראל, ועבירה של סיוע לשהייה בלתי חוקית.

2.    בהעדר מחלוקת על קיומן של ראיות לכאורה, נסב הדיון בשאלת קיומה של עילת מעצר וחלופה.

3.    המבקשת טוענת לעילת מעצר של חשש הימלטות מהדין, לאור העובדה שהמשיב תושב אל בירה, בשטחים, ולאור עברו הפלילי הכולל גם עבירות בטחוניות.

4.    הסניגוריה טוענת, כי אין בסיס לעילת המעצר, מפני שהמשיב חי בישראל, נשוי לתושבת ישראל, להם שלושה ילדים, והגיש בקשה לאיחוד משפחות, לכן אין לו כל אינטרס לברוח מישראל, ולא לחזור לירושלים. בעשרות מקרים נעצר בעבר, ושוחרר על ידי הרשויות, אשר ידעו, כי הוא נמצא בהליך של איחוד משפחות. בנסיבות אלה, הציע לשחררו בערבות עצמית, ערבות צד ג', והפקדה כספית נמוכה.

5.    כתב האישום מכיל, כאמור, שלושה אישומים, בהם נטען, כי בשלושה מקרים שונים, שהה המשיב בישראל ללא היתר. המקרה הראשון מתייחס לתאריך 20.3.01, לפני כשנתיים, כאשר שהה המשיב ברחוב מנשה בן ישראל ללא היתר, ואף הסיע ברכבו שני תושבי האזור שאינם מורשים לשהות בישראל. המקרה השני מתייחס לתאריך 15.11.02, כאשר שהה המשיב בשדרות נרקיס בירושלים ללא היתר. המקרה השלישי והאחרון, בגינו גם הוגשה בקשה זו, כאשר ביום 10.2.03 סמוך לשעה 07:40, שהה המשיב ברחוב צלאח א-דין בירושלים ללא היתר. עובדות כתב האישום כנ"ל, מחזקות את טענת הסניגוריה, כי במקרים רבים בעבר, נעצר המשיב ושוחרר על ידי המשטרה. טענה זו גם לא נשללה על ידי המבקשת.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח