חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"מ (רחובות) 30462-08-17 - פסיפיק רכב ותחבורה בע"מ נ' דניאל רחמים ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"מ (רחובות) 30462-08-17 - פסיפיק רכב ותחבורה בע"מ נ' דניאל רחמים ואח'

תא"מ (רחובות) 30462-08-17

רכב פסיפיק ותחבורה בע"מ

נ ג ד

1. דניאל רחמים

2. ציונה רחמים

בית משפט השלום ברחובות

[17.03.2020]

כב' הרשם הבכיר אייל דוד

ע"י ב"כ עוה"ד אסף ורשה ואח'

ע"י ב"כ עוה"ד אברהם פיינגולד ואח'

פסק דין

 

 

רקע

1. רכב פרטי מסוג רנו קליאו של התובעת, שהיה נהוג ע"י מר משה עצמון ומונית של הנתבעים שהייתה נהוגה ע"י הנתבע 1 מר דניאל רחמים, היו מעורבים בתאונה. במסגרת התביעה דנן מבקשת התובעת לחייב את הנתבעים 1-2 לשלם לה פיצויים בסך כולל של 14,280 ₪, בגין הנזקים שנגרמו לרכבה בתאונה. כל אחד מהנהגים טוען כי הנהג האחר הוא זה שאחראי לתאונה, עקב סטיית רכבו אל נתיב נסיעתו. בדיון בבימ"ש העידו מטעם התובעת הנהג משה ומטעם הנתבעים נהג המונית דניאל והנוסע מוני. לא הובאו ראיות חיצוניות כגון: צילומים המתעדים את אופן התרחשות התאונה. לכן, על בימ"ש לבסס את הכרעתו בתביעה על סמך התרשמותו מאמינות העדויות וסבירותן כפי שהובאו לפניו מטעם הצדדים. (מטעמי נוחות יכונו הנהגים להלן: בשמותיהם הפרטיים בלבד וכלי הרכב של הצדדים יכונו: "הפרטית" ו"המונית").

 

עדותו של משה נהג הפרטית

2. הוא נסע מרחוב קפלן לרח' לאונרדו דה וינצ'י והגיע לצומת הרחובות דה וינצ'י ושד' שאול המלך בתל אביב. הצומת מוכר לו היטב מכיוון שהוא נוסע שם כל יום בדרך לביתו. יש שם נתיב אחד שאחר כך מתפצל לשניים. התאונה התרחשה לאחר שהכביש כבר התפצל לשני נתיבים. הנתיב הימני מיועד לנסיעה ימינה ואילו הוא נסע בנתיב השמאלי המיועד לנסיעה ישר. המונית הייתה בנתיב הימני וסטתה שמאלה לנתיב נסיעתו ואז קרתה התאונה.

3. נקודות המגע "האימפקט" בכלי הרכב היו: במונית, בפגוש הקדמי בצד שמאל ובפרטית, בכנף ימנית קדמית ובדלתות בצד ימין. לאחר התאונה, הנהגים יצאו מכלי הרכב והחליפו פרטים כאשר כל אחד מהם האשים את הנהג האחר באחריות לקרות התאונה. משה הגיש שרטוטים המתארים את גרסתו לתאונה שסומנו כמוצגים ת/1 ת/2 .

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח