חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"מ (ירושלים) 24954-10-17 - קוויק אי בע"מ נ' גדעון צדקיהו
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"מ (ירושלים) 24954-10-17 - קוויק אי בע"מ נ' גדעון צדקיהו

תא"מ (ירושלים) 24954-10-17

קוויק אי בע"מ

נ ג ד

גדעון צדקיהו

ע"י ב"כ עו"ד גנאים

בית משפט השלום בירושלים

[08.08.2019]

כב' הרשם הבכיר אופיר יחזקאל

פסק דין

 

1. תביעה לביצוע שטר (שיק) בסך של 26,910 ₪.

2. המדובר בשיק לפקודת התובעת, שזמן פירעונו 19.07.2016, ומספרו מסתיים ב-76, המשוך מחשבון הנתבע.

3. התובעת הציגה את השיק לפירעון בבנק, ולאחר שלא כובד, הגישה את השיק לביצוע בלשכת ההוצאה לפועל. הנתבע מצדו, הגיש התנגדות לביצוע השטר, שבה טען כי פנקס השיקים שלו נגנב, וכי השיק הוצא ללא ידיעתו, ללא אישורו וללא הסכמתו. עוד טען, כי ביום 8.7.2016, הגיש תלונה במשטרה בגין הגניבה, וביטל את השיקים בבנק, וכי החתימות על גבי השיקים שנגנבו - מזויפות.

4. ביום 18.3.2018, התקיים דיון בהתנגדות, שבו העיד הנתבע, כי למד על הגניבה, כאשר שיק אחר באותו פנקס, בסך של 25,000 ₪, הוצג לפירעון, וכי הגנב הוא, למעשה, קרוב משפחה שלו, בנה של גיסתו, בשם מוטי חסקי (להלן - חסקי). הנתבע הוסיף, כי לחסקי היה מוסך של צמיגים, כי השאיר אצל חסקי שיקים לצורך אחר, ושכח אצלו את פנקס השיקים שלו (כשהם אינם חתומים (עמ' 2, ש' 2 לפרוטוקול)). לדבריו, חסקי, פושט רגל, שעזב את ישראל, זייף את השיקים שנשכחו אצלו, ועשה בהם שימוש, ללא רשותו, לצרכיו שלו. הנתבע ציין כי באותו "עניין אחר" שבשלו מסר שיקים לחסקי, הכוונה היא לסכומים שנדרש לשלם לחברת "באג'ט" (להלן גם - באג'ט או החברה), בעקבות תאונת דרכים, שבמהלכה פגע עם רכבו הפרטי, ברכב החברה, וגרם לו נזק. לדבריו, הוא ביקש לבצע את התשלום לחברה באמצעות חסקי, שהיה בקשרי עבודה עם החברה, ומסירת שיקים לידיו לצורך זה. לשם כך, הגיע הנתבע, לדבריו, לעסקו של חסקי, עם פנקס שיקים, מילא לטובת באג'ט 10 שיקים, על סך של 1,000 ₪ כל אחד, ואז שכח את פנקס השיקים כולו אצל חסקי, אשר עשה שימוש, לאחר מכן, ללא רשות, בשיקים הנוספים שבפנקס. לדבריו, אותם 10 שיקים שיועדו לבאג'ט, לא הועברו בסופו של יום לבאג'ט, והוא מסר לחברה שיקים אחרים תחתם.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

כפיר חקירות
פלילי
חוקרים פרטיים
צפה בפרופיל
עו"ד נטלי לזר-הראל
משפחה
צפה בפרופיל