חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ק (נתניה) 54901-11-18 - רמי שבירו הנדסה בניה והשקעות בע"מ נ' שאול ג'ליקס ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"ק (נתניה) 54901-11-18 - רמי שבירו הנדסה בניה והשקעות בע"מ נ' שאול ג'ליקס ואח'

ת"ק (נתניה) 54901-11-18

רמי שבירו הנדסה בניה והשקעות בע"מ

נ ג ד

1. שאול ג'ליקס

2. עדן ג'ליקס

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות בנתניה

[02.09.2019]

כבוד הרשמת בכירה אפרת רחלי מאירי

החלטה

 

1. מונחת לפניי בקשה לפסלות.

2. הדיון התקיים ביום 23.5. הבקשה הוגשה ביום 25.8, 3 חודשים לאחר הדיון. מתן פסק הדין התעכב עקב המתנה להמצאת מסמכים מצד הנתבעת שהיו אמורים להיות אך ברשותה כמי שמחזיקה בהנהלת חשבונותיה, ומאז החל דין ודברים בינה לבין בית המשפט עקב סירובה, בפועל, לספק את המסמכים (אם כי העיכוב לא נבע אך בשל כך אלא גם בשים לב ליומנו העמוס של בית המשפט בתובענות, מתן החלטות ופסקי דין ועם תחילתה של הפגרה הצטרפו 115 תיקים של תביעות קטנות למניין התיקים, שחלקם מצריכים מתן פסק דין מנומק ואופי התביעות הקטנות במציאות של ימינו תופס דפוס שונה מבחינת רמת העמקה הנדרשת תפור בעיות רוחב ולא בעיות נקודתיות).

3. מכל מקום, החלטתי ניתנה ביום 18.6 במסגרתה דחיתי את הבקשה לעיון חוזר בהחלטתי מיום 22.5 (ובשים לב לכך שתקנות סדרי הדין אינן מכירות בפרקטיקה זו), והנתבעת רק במסגרת תגובתה לתגובת התובעים, ביום 11.8 - כחודשיים לאחר מכן, העלתה את מורת רוחה מהחלטת בית המשפט לדחות את בקשתה לעיון חוזר, ובחרה שלא לערער על החלטתי זו, כמו גם לא על החלטתי הראשונה. רוצה לומר, כי בחודשיים אלו מילאה פיה מים (או אז לכל המאוחר יכולה הייתה להגיש בקשת פסלות, בשים לב לכך שפסק הדין כבר יכול היה להינתן משעסקינן בהליך של תביעות קטנות). חרף זאת, לא הגישה בקשת פסלות.

4. מספר ימים לאחר מכן, בהחלטתי מיום 16.8 ביקשתי את תגובת הנתבעת האם היא נותנת הסכמתה למתן צו כלפי התאגיד הרלוונטי לגילוי המסמכים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח