חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (ירושלים) 1158/01 - מדינת ישראל נ' ריאד דבש ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
ת"פ (ירושלים) 1158/01 - מדינת ישראל נ' ריאד דבש ואח'

ת"פ (ירושלים) 1158/01

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד מינטקביץ' מפרקליטות מחוז ירושלים

נ ג ד

1. ריאד דבש (בן מחמד)

ע"י ב"כ עו"ד אבו עטאא'

2. נדאל עבד אל ג'ואד (בן מחמד)

ע"י ב"כ עו"ד סועאד

בית המשפט המחוזי בירושלים

[26.03.2002]

כבוד השופטת מיכאלה שידלובסקי-אור

גזר דין

 

על-פי כתב האישום המתוקן בו הודו הנאשמים, התפרץ נאשם 1 לארבעה מחסנים בגן הטכנולוגי במלחה וגנב מתוכם כלי עבודה ומכשירי חשמל בשווי עשרות אלפי שקלים. הנאשמים ביחד העמיסו את הרכוש הגנוב על גבי מכונית טרנזיט ונסעו לעבר שכונת גילה. נאשם 2 הודה כי ביצע את הגניבה בעצימת עיניים, שעה שסייע לנאשם 1 להעמיס את הרכוש הגנוב על הטרנזיט. שוטרים הבחינו בטרנזיט ונסעו בעקבותיו. משהבחינו הנאשמים כי רודפים אחריהם, הגבירו מהירות נסיעתם ונאשם 2 השליך חפצים מהטרנזיט, ואלה גרמו לתקר בגלגל הניידת אשר דלקה אחריהם. כאשר בסופו של דבר נעצרה הטרנזיט, נאשם 2 ניסה להימלט מהמקום ותקף את אחד השוטרים שדלקו אחריו.

נאשם 1 הורשע בעבירת התפרצות לעסק, בניגוד לסעיף 407(ב) לחוק העונשין התשל"ז-1977 (להלן - החוק), בעבירת גניבה, בניגוד לפי סעיף 384 לחוק ובעבירה של סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, בניגוד לסעיף 332(3) לחוק.

נאשם 2 הורשע בגניבה, בניגוד לסעיף 384 לחוק, בסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, בניגוד לסעיף 332(3) לחוק, בחבלה במזיד ברכב, בניגוד לסעיף 413ה לחוק, ובעבירה של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, לפי סעיף 274(1) לחוק.

לנאשם 1 בעברו עבירה של החזקת נשק שלא כדין. לנאשם 2 מאסר על תנאי תלוי ועומד בן 3 חודשים בגין תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו. עוד בעברו הרשעה בהשתתפות בהתפרעות, בהחזקת סמים לשימוש עצמי, ובחבלה במזיד ברכב, עבירה משנת 94 - שעה שהיה קטין.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח