חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (חיפה) 38003-04-18 - מדינת ישראל נ' עלי שאהין, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (חיפה) 38003-04-18 - מדינת ישראל נ' עלי שאהין

ת"פ (חיפה) 38003-04-18

מדינת ישראל

נ ג ד

עלי שאהין

בית משפט השלום בחיפה

[05.03.2020]

כבוד השופט זיו אריאלי

החלטה

 

 

רקע וטענות הצדדים:

1. נגד הנאשם הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות על פקודת סימני מסחר [החזקת טובין הנושאים סימן מסחרי רשום ללא היתר כדין; מכירת טובין הנושאים סימן מסחרי רשום ללא היתר כדין] וכן עבירות תעבורה [נהיגה ברכב ללא רישיון נהיגה בר-תוקף; נהיגה ללא פוליסת ביטוח בת-תוקף].

2. על פי הנטען בכתב האישום, ביום 10.1.16 נערך חיפוש על ידי שוטרים בבית עסק של הנאשם (חנות ומחסן) בישוב סח'נין. במהלך החיפוש נתפסו בבית העסק מאות פריטי לבוש הנושאים את סימני המסחר של המותגים "אדידס", "דיזל", "טומי הילפיגר", "לקוסט", "ליוויס", "נייקי". עוד נמצאו ברכב שהחזיק הנאשם, מאות פריטים הנושאים את סימני המסחר של מותגים שונים. נטען, בנוסף, כי הנאשם נהג ברכב בסמוך לבית העסק, מבלי שהיה לו רישיון נהיגה בתוקף וללא פוליסת ביטוח בת-תוקף.

3. בישיבה מיום 19.2.20 טענה ב"כ הנאשם כי יש להורות על ביטול כתב האישום, מטעמי "הגנה מן הצדק". זאת בשל אכיפה בררנית. נטען כי המשטרה לא חקרה ולא זימנה את הספק של הסחורה, למרות שהנאשם ציין ממי רכש אותה. עוד נטען כי אין כל ראיה קבילה המוכיחה כי המוצרים שנתפסו - מזויפים. לבסוף נטען כי נפגעה זכותו של הנאשם להיוועץ עם עו"ד.

4. בתגובתה עתרה המאשימה לדחות את טענת הנאשם. ביחס לטענת האכיפה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח