חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (אשדוד) 33-09 - מ.י. משרד התחבורה - תביעות משפטיות נ' יורי לחוביץ ואח', גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (אשדוד) 33-09 - מ.י. משרד התחבורה - תביעות משפטיות נ' יורי לחוביץ ואח'

ת"פ (אשדוד) 33-09

מ.י. משרד התחבורה - תביעות משפטיות

נ ג ד

1. יורי לחוביץ


בית משפט השלום באשדוד

[02.05.2011]


כב' השופטת רובין לביא

גזר דין

 

הנאשמ/ת הורשע לאחר שמיעת פרשת הראיות בכך שבהיותו נהג מונית תאגיד "מוניות העיר אשדוד בע"מ", סרב לעלות נוסעת עיוורת מלווה בכלב נחייה . העיוורת שהכירה התופעה נלוותה עם חברתה , עובדת סוציאלית אף היא, והיא זו שעצרה את המונית .

הנאשם למרות היותו נהג רכב ציבורי מתנהג באופן לא הולם , תחילה סרב להעלותה עם הכלב למונית וטען שאין מקום אך כשהעירו לו שהמונית ריקה בחציה הסכים להעלותה אולם במהלך הנסיעה בא אליה בטענות .

טען שהוא לא מחויב לקחת אותה במונית עם הכלב לכן הנוסעת ביקשה לקבל את פרטיו אך הוא סרב. בהיותה עיוורת לא יכלה להעתיק הפרטים. בשלב מסוים אף עצר את המונית ואמר לה שהיא יכולה לרדת . כשעמדה על רצונה לקבל פרטים, גידף אותה. נוסעת אחרת שלמזלה של המתלוננת הייתה בעצמה נהגת רכב ציבורי, התערבה לטובת המתלוננת , וסייעה לה בהעברת פרטי המונית. היא ירדה מהרכב לאחר המתלוננת אך התקשרה אליה על מנת למסור לה את הפרטים ובעקבות זאת המתלוננת התלוננה למשרד התחבורה. מדובר בעבירה שנעברה ב 8.69.2009 , כתב האישום הוגש ב 10.12.2009 .

כתב האישום הוגש כנגד חברת המוניות ומנהל החברה ואלה גיבשו הסדר טיעון .במסגרת ההסדר נמחק כתב האישום כנגד המנהל הנאשמת חברת "מוניות העיר" הודתה בשל אחריותה למעשיו של נאשם 3, שעדיין עובד כנהג שכיר בחברה ונדונה לקנס של 5000 ₪ התחייבות 7000 ₪ ופיצוי בסך 1500 ₪ למתלוננת .

עברו של הנאשם שבפניי נקי . מדובר במי שעלה לארץ לפני 16 שנה ולאחר שנה החל לעבוד כנהג מונית . הוא נהג מונית כבר 15 שנה. הוא יליד 1940 ומתקיים מקצבת זקנה לכן לדבריו אינו משתכר יותר מ 5000 ₪ מעבר לקצבה . לדבריו אשתו פנסיונרית . הוא נאלץ לעבוד כדי לשלם החזרי משכנתא.

יצוין כי הנאשם כפר לחלוטין במיוחס לו ועומד היום בכפירתו ובגרסתו . גרסה אליה מתייחס התובע כגרסה המופרכת על פניה.

בנסיבות אלה הנאשם מסרב להתייחס לטיעונים בעונש וטען שבית המשפט שגה בהכרעתו ובכוונתו לכן לערער . אינו מוצא מקום לטעון לעונש. בעקבות שאלות בית המשפט נתקבל המידע כאמור.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

איילת חן עו"ד
הוצאה לפועל
משפחה
פלילי
צפה בפרופיל
אלעד רייך עו"ד
ביטוח
חוזים
נזיקין
צפה בפרופיל