חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ד (אשדוד) 4066-02-18 - מדינת ישראל נ' עדן קאופמן
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ד (אשדוד) 4066-02-18 - מדינת ישראל נ' עדן קאופמן

ת"ד (אשדוד) 4066-02-18

מדינת ישראל

נ ג ד

עדן קאופמן

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתעבורה באשדוד

[17.02.2020]

כבוד השופטת הגר אזולאי אדרי

גזר דין

 

הנאשמת הורשעה, על פי הודאתה, בעבירות המיוחסות לה כמפורט בכתב האישום. כעולה מעובדות כתב האישום, הנאשמת נהגה רכבה ברשלנות, לא צייתה להוראות התמרור בכיוון נסיעתה וגרמה לתאונת דרכים בה נחבלו בגופם הנאשמת עצמה, נוסע ברכבה וכן, נגרמו חבלות של ממש לנהגת הרכב המעורב, אשר הייתה הרה ואיבדה את העובר ברחמה.

הערך המוגן בעבירות בהן הורשעה הנאשמת הינו הגנה על שלום הציבור ושלמות הגוף.

כעולה מכתב האישום, רף הרשלנות של הנאשמת הינו בינוני, עת גרמה לתאונה בשל אי ציות לתמרור. מדובר בנאשמת נורמטיבית, אשר נוהגת משנת 2011 ולחובתה הרשעה אחת בתעבורה מסוג קנס משנת 2014. המדובר בכשל ראשון מסוגו עבורה.

ראיות הצדדים לעונש:

הצדדים הציגו הסדר טיעון לעונש שכולל 120 שעות של"צ, מאסר על תנאי חודשיים למשך שנתיים, פיצוי לנפגעת, פסילה על תנאי 3 חודשים למשך 3 שנים והוסכם כי באשר לרכיב הפסילה בפועל, יטענו הצדדים באופן פתוח.

ב"כ המאשימה טען לחומרת תוצאת התאונה והפנה לפסיקה הבאה למגר את התופעה של תאונות הדרכים באמצעות ענישה הולמת, הפנה לפסיקה הדוחה התחשבות בנסיבות אישיות על פני האינטרס הציבורי, טען כי יש להעדיף את שיקולי ההרתעה ועתר לענישה של 3 שנות פסילה בפועל.

מנגד, מבקש ב"כ הנאשמת להתחשב בנסיבותיה האישיות של הנאשמת, להתחשב בתסקיר שרות מבחן ובהמלצותיו וביקש לחרוג לקולא ממתחם הענישה לעניין רכיב הפסילה. ב"כ הנאשמת ביקש להתחשב בדבריו של מר זאב נתיב, מנהל מכינה קדם צבאית, שהנאשמת נמנית על בוגרייה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח