חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (רמלה) 2011/95 - אלומנרקיס בע"מ נ' יהודה כרמי
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (רמלה) 2011/95 - אלומנרקיס בע"מ נ' יהודה כרמי, ~

ת"א (רמלה) 2011/95

אלומנרקיס בע"מ

נגד, ~

יהודה כרמי, ~ , ~

בבית משפט השלום ברמלה , ~

[1.2.98]

לפני ש' ברוך השופט

פ ס ק - ד י ן, ~

פ ס ק - ד י ן


השופט ש' ברוך

1. התובעת, חברת אלום נרקיס בע"מ (להלן: "התובעת") הגישה כנגד הנתבע, מר יהודה כרמי, בקשה לביצוע שטרות, ללשכת ההוצאה לפועל ברמלה, בתיק הוצאה לפועל 34-00291-95-7 בגין המחאה בחתימתו שבה היא אוחזת, השיק על סך 7,400 ש"ח הוא לפקודת אלום דרום ב"ש (1983) בע"מ, אשר הסבה השיק לתובעת.

הנתבע, באמצעות פרקליטו דאז - עו"ד גרמנוב - הגיש התנגדות לביצוע אותה המחאה, וביום 9.5.95 התקיים דיון בהתנגדות בפני כב' הרשמת צבר.

2. במסגרת אותו דיון, הסכימו הצדדים כי ההתנגדות תחשב כאילו היא מתייחסת לתיק הוצאה לפועל נוסף שפתחה התובעת כנגד הנתבע, תיק מס' 34-01749-95-6, במסגרתו הגישה לביצוע שתי המחאות נוספות על סך 7,400 ש"ח, בחתימת הנתבע, ולהסכמה האמורה ניתן תוקף של החלטה. הנתבע נחקר על תצהירו, וניתנה לו רשות להגן לגבי שלושת השיקים בסכום כולל של 22,200 ש"ח, בהתאם להחלטת כב' הרשמת מיום 9.5.95. התשתית העובדתית הבסיסית לגביה אין מחלוקת, היא כי הנתבע הזמין מחברת אלום דרום ב"ש (1983) בע"מ (להלן: "אלום דרום") עבודת אלומיניום בהיקף ניכר, כי הוא מסר בידי אלום דרום את ההמחאות נשוא התובענה וכי בפועל לא קיבל את מלוא התמורה מאלום דרום בגין אותה הזמנה, באשר עסקיה של אלום דרום קרסו, היא חדלה למעשה מלהתקיים ולא סיפקה סחורות שלהספקתן התחייבה לנתבע וללקוחות נוספים. התובעת היתה ספקית של אלום דרום, אשר נהגה לספק לה מוצרי אלומיניום מעת לעת. כב' הרשמת צבר, קבעה כי הנתבע העלה שתי טענות, האחת במערכת היחסים בין הנתבע לנפרעת ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח