חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (ירושלים) 23209-01-15 - הוט מובייל בע"מ נ' אבו סארה עלאא, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (ירושלים) 23209-01-15 - הוט מובייל בע"מ נ' אבו סארה עלאא

ת"א (ירושלים) 23209-01-15

הוט מובייל בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד ערן קנובל ואח'

נ ג ד

אבו סארה עלאא

ע"י ב"כ עו"ד מוחמד טוטח

בית משפט השלום בירושלים

[26.03.2020]

כבוד השופטת מרים קסלסי

פסק דין

 

 

לפניי תביעה העוסקת בשאלה האם יש להרים מסך לפי סעיף 6 לחוק החברות, התשנ"ט-1999 ולחייב את הנתבע באופן אישי בחובות שצברה לכאורה חב' ב.ב. שחר, הובלות, כוח אדם, בניין ומסחר כללי בע"מ (להלן: "החברה").

 

העובדות הצריכות לענין

1. התובעת מספקת שירותי רט"ן (רדיו טלפוניה וטלפון נייד). סכום התביעה על סך של 120,555 ₪, מורכב בעיקר ממכירת 22 מכשירי טלפון סלולארי חדשים ב-36 תשלומים חודשיים, אליהם הצטרפו חשבונות השימוש בהם.

2. הנתבע רכש את החברה ב-1.4.13, מקייס עוקבא, אז החברה נקראה "קייס את רמי משלוחים בע"מ". שינוי שמה לב.ב. שחר נעשה ב-30.4.13. קודם לרכישת החברה על ידי הנתבע בוצעה עסקת ליסינג של 21 רכבים שנועדו לביצוע ההובלות. הנתבע אישר כי היו 21 נהגים שביצעו הובלות אולם לכל אחד היה טלפון נייד אישי, הנתבע טען כי לא רכש טלפונים עבורם ולא ידע אודות עסקה לרכישת טלפונים שבוצעה לכאורה עם החברה.

3. התובעת לא מצאה באמתחתה הסכמי רכישה, שיחות טלפון מוקלטות, חתימות מקבל הסחורה שסופקה, לא הוגשו מסמכים או תצהירים של אנשי מכירות שיכלו לקשור את העסקאות לחברה או לנתבע, ולא הוצג כל מסמך המלמד על מעורבותו של הנתבע בעסקאות או ידיעתו.

למרות זאת, התובעת טוענת כי העובדה שהמכשירים הסלולאריים סופקו, שבוצעו שיחות ממכשירים אלו למכשיר הטלפון הנייד של הנתבע (שהינו לקוח אישי של התובעת), שהוקם קוד לקוח בשם "קייס את רמי משלוחים בע"מ", ושחשבון ראשון שולם באמצעות חשבון החברה בבנק, כל אלו מוכיחים שהעסקה נעשתה עם החברה, באמצעות הנתבע, שידע כי היא נמצאת במצב כלכלי לא טוב ושלא תוכל לקיים התחייבותה, וכל זאת בחוסר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח