חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > עש"א (ירושלים) 21215-09-17 - יונה לוי נ' שרגא בירן ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עש"א (ירושלים) 21215-09-17 - יונה לוי נ' שרגא בירן ואח'

עש"א (ירושלים) 21215-09-17

יונה לוי

נ ג ד

משיב פורמאלייםמשיבים

1. שרגא בירן

1. ששון לוי

2. בית ששון בע"מ

3. עלש בע"מ

בית משפט השלום בירושלים

[25.02.2018]

בפני גד ארנברג, סגן הנשיא כב' השופט

פסק דין

 

בפני ערעור על החלטת כב' רשם ההוצאה לפועל, אסף אבני, אשר הורה לבטל את חקירתו של המשיב, עו"ד שרגא בירן, שחקירתו התבקשה כחקירת צד ג' שפעל בניגוד להוראות צו עיקול שהומצא לו.

מדובר בחוב שחבים המשיבים הפורמאליים למבקש. בשל חוב זה הוטל צו עיקול על כספים שנמצאים או שיגיעו למשיבים הפורמאליים מהמשיב , עו"ד שרגא בירן, כספים שהיו אמורים להיות מועברים אליו מחב' שיכון עובדים בע"מ עבור המשיבים הפורמאליים.

המבקש טוען כי נודע לו, מהליכים שנוהלו במסגרת הליך חדלות הפירעון של המשיבים הפורמאליים, שכספים בסכומים של מיליוני ₪ הועברו משיכון עובדים למשיב ומהמשיב למשיבים הפורמליים בניגוד לצו עיקול על כספים אילו שהוטל אצל המשיב כמחזיק. לפיכך, ביקש המבקש לזמן את המשיב, כצד ג', לחקירה מכח סעיף 46א' לחוק ההוצאה לפועל. לאחר מספר בקשות הקשורות להזמנה זו ולמסמכים שהתבקשו בשל כך, ניתנה ביום 13.7.17 החלטה של כב' הרשם לפיה כיוון שהמשיבים הפורמאליים בהליכי חדלות פירעון (פש"ר ופירוק) ההליכים בתיק מעוכבים ואין מקום לזמן את המשיב לחקירה ועל הזוכה (המערער) לעתור בתובענה מתאימה בפני בית המשפט המוסמך.

בעקבות החלטה זו הגיש המערער בקשה לעיון מחדש ובקשה להבהרה בטענה כי כיוון שלא מדובר בסעדים שמתבקשים נגד המשיבים הפורמאליים, המצויים בהליכי פש"ר ופירוק, אלא נגד המשיב, כצד ג' שלא נשמע להוראות צו עיקול ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח