חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > עמ"ת (תל-אביב-יפו) 61546-07-19 - מאיר ארזואן נ' מדינת ישראל, ה ח ל ט ה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
עמ"ת (תל-אביב-יפו) 61546-07-19 - מאיר ארזואן נ' מדינת ישראל

עמ"ת (תל-אביב-יפו) 61546-07-19

ז' באב תשע"ט

מאיר ארזואן (עציר)

ע"י ב"כ עו"ד אהוד בן־יהודה

נ ג ד

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד אשר פרי

בית המשפט המחוזי בתל־אביב-יפו

[08.08.2019]

לפני מרדכי לוי כבוד השופט

ה ח ל ט ה

 

1. לפניי ערר על החלטתו של בית משפט השלום בתל-אביב-יפו (כבוד השופט איתי הרמלין) מיום 17.06.19, שבה נקבע כי קיימות ראיות לכאורה לאשמתו של העורר בביצוע כלל העבירות המיוחסת לו בכתב האישום.

2. בכתב אישום שהוגש נגד העורר ונגד נאשם נוסף, דוד ביטון (להלן: "הנאשם האחר"), מיוחסות לשניים עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, ניסיון לפריצה לרכב בכוונה לגנוב, זיוף סימני זיהוי של רכב, חבלה במזיד ברכב, החזקת כלי פריצה לרכב ופירוק חלקים מרכב. לעורר יוחסה גם עבירה של הפרת הוראה חוקית.

3. על-פי העובדות הנטענות בחלק הכללי בכתב האישום, שני הנאשמים קשרו קשר לביצועה של תוכנית לגניבת כסף (להלן: "התוכנית") משריונית המובילה כספים ממקום למקום (להלן: "רכב ברינקס"). לצורך ביצועה של התוכנית הצטיידו שני הנאשמים ברכב מסוג שברולט, מ"ר 91-711-32 (להלן: "הרכב") ובכלים רבים ושונים שאוחסנו ברכב, כלי פריצה וכלים אחרים (להלן: "כלי הפריצה"). התוכנית הייתה לקדוח חור שרוחבו כמה סנטימטרים בחרך הירי המצוי בדלת הקדמית השמאלית של רכב ברינקס (להלן: "חור הקידוח"), בזמן שרכב ברינקס עומד בחניון ברח' קרמנצקי 16 בתל-אביב (להלן: "החניון" או "חניון ברינקס"). לאחר שנפער חור הקידוח, מחזירים דסקית עגולה מברזל בגודל החור (להלן: "הדסקית"), סותמים את חור הקידוח וצובעים את הדסקית בצבע של חרך הירי (כחול), בכוונה שאיש לא יזהה את החור שנפער. בהמשך, משרכב ברינקס מתחיל בנסיעה ומכיל בתוכו כספים הנאספים ממקורות שונים, בשעת כושר, בכוונת הנאשמים היה לעקוב אחרי רכב ברינקס, ובזמן הנכון להוריד את הדסקית, להכניס דרך חור הקידוח מוט ארוך ודק שבקצהו וו דק ולפתוח את דלתו של רכב ברינקס הימנית באמצעות מוט זה. לאחר פתיחת דלת ברינקס, להיכנס לרכב ברינקס, לקחת את הכסף הנמצא ברכב ברינקס ולנוס מהמקום.

על-פי העובדות הנטענות בחלק העובדות שבכ ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח