חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > עמ"א (תל-אביב-יפו) 30863-04-12 - ועדה מקומית לתכנון ובניה אור יהודה אזור נ' אמנון לוי, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עמ"א (תל-אביב-יפו) 30863-04-12 - ועדה מקומית לתכנון ובניה אור יהודה אזור נ' אמנון לוי

עמ"א (תל-אביב-יפו) 30863-04-12

ועדה מקומית לתכנון ובניה אור יהודה אזור

נ ג ד

אמנון לוי

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[14.01.2018]

לפני אילן צור כבוד השופט

החלטה

 

1. לפניי בקשה להבהרה ו/או לביטול פסק הדין בעקבות הסדר טיעון.

2. לאחר שעיינתי בבקשה ובתגובה, הובא לידיעתי כי בין הזמנים, הגיש הנאשם ערעור לבית המשפט המחוזי. אקדים ואציין, כי לא מצאתי עילה לבטל את פסק הדין ואני רואה את הדברים עין בעין עם ב"כ המשיבה ואף לא מצאתי לשוב על הדברים ועל השתלשלות האירועים העובדתיים - כמפורט בתגובה.

3. יצוין, כי צו לאיסור שימוש חורג פירושו - צו האוסר על שימוש שאינו על פי ההיתר הקיים ולא ברור על מה מלין המבקש, אשר לאורך כל ההליך היה מיוצג וחזקה כי הבין היטב את הדברים. אציין, כי אין מדובר אפילו במקרה בו הודה והורשע הנאשם ולאחר מכן גזר הדין לא ענה על ציפיותיו. מדובר מלכתחילה בהסדר טיעון אשר נכרת ע"י הצדדים במלואו - לרבות לעניין הרכיבים העונשיים - שעה שהנאשם היה מיוצג ומלווה ע"י בנו. לפיכך, אין בידי לקבל את הטענה כי לא הבין את המשמעויות הנובעות מו ההסדר.

4. למען הסדר הטוב יוער, כי ביום 25/5/17, הורשע הנאשם בכתב האישום המתוקן - על פי הודאתו - שעה שהיה מיוצג, וכתב האישום אף תוקן בסעיף 4ב כך שהשטח שונה מ - 72 מ"ר ל - 32 מ"ר. על כן, לא ברור מהי באמת ובתמים טענתו של המבקש.

עוד יוער, כי ככל הנראה בשל שגגה, הורשע הנאשם (בשנית) בכתב האישום המתוקן ביום 30/11/17, לאחר שכתב האישום המתוקן נסרק למערכת "נט הנשפט", זאת לאור הודעת הצדדים בפתח הדיון כי הנאשם יודה ויורשע בעובדות כתב האישום. הלכה למעשה, מדובר בגזר דין אשר ניתן ביום 30/11/17 שעה שהכרעת הדין ניתנה זה מכבר ביום 25/5/17 על יסוד הודאתו של הנאשם לפניי.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח