חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ע"פ 5200/19 - אמיר גבר נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ע"פ 5200/19 - אמיר גבר נ' מדינת ישראל

ע"פ 5200/19

אמיר גבר

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[07.08.2019]

כבוד הנשיאה א' חיות

בשם המערער - עו"ד מאיה גלעדי ז'ולסון

 

ניתן היום, ‏ו' באב התשע"ט (‏7.8.2019).

פסק-דין

 

ערעור על החלטת בית המשפט השלום בירושלים (השופט י' מינטקביץ) מיום 28.7.2019 בת"פ 18499-04-19 שלא לפסול עצמו מלדון בעניינו של המערער.

1. נגד המערער הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות לפי פקודת הסמים המסוכנים [נוסח חדש], התשל"ג-1973 ועבירות של ניפוק והחזקת כסף מזויף. בתיק התקיימו מספר ישיבות גישור בפני השופטת ג' סקפה שפירא, אך משהליך זה לא צלח, הוחלט כי הוא יועבר לשמיעת ראיות בפני השופט י' מינטקביץ, אשר בהתאם לתכנית העבודה בבית משפט השלום בירושלים, הוא השופט אשר דן בעניינם של עצורים עד תום ההליכים. בפתח הדיון שהתקיים בהליך ביום 28.7.2019 ביקש המערער את פסילתו של המותב בטענה שלפני כשנה וחצי דן המותב בהליך פלילי קודם של המערער, אשר הסתיים בהסדר טיעון. המערער טען כי במסגרת ההליך הקודם התקיימו מספר דיוני הוכחות בטרם הגיעו הצדדים להסדר, וכי בנסיבות העניין הדבר מקים חשש למראית פני הצדק אשר מצדיק את העברת הדיון בהליך הנוכחי לשופט אחר. עוד טען המערער כי ישנם שופטים רבים אשר יכולים לדון בעניינו של המערער ועל כן, יש להיעתר לבקשה חרף תכנית העבודה של בית המשפט לפיה המותב הוא זה אשר דן בעניינם של עצורים עד תום ההליכים. המשיבה התנגדה לבקשה, וציינה כי מדובר היה בהסדר טיעון "סגור" שבית המשפט כיבד אותו וכי בנסיבות אלה אין הצדקה לפסילת המותב.

2. בית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח