חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > סע"ש (תל-אביב-יפו) 22816-04-14 - שני שבתוב ואח' נ' מדינת ישראל-משרד הפנים-רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
סע"ש (תל-אביב-יפו) 22816-04-14 - שני שבתוב ואח' נ' מדינת ישראל-משרד הפנים-רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול

סע"ש (תל-אביב-יפו) 22816-04-14

סע"ש (תל-אביב-יפו) 6523-10-14

שני שבתוב ואח'

נ ג ד

מדינת ישראל-משרד הפנים-רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול

באמצעות פרקליטות מחוז ת"א אזרחי -עו"ד איריס גלילי.

בית הדין האזורי לעבודה תל-אביב-יפו

[29.03.2020]

כב' השופטת אסנת רובוביץ - ברכש

החלטה

 

1. בפניי מספר בקשות שהגישו התובעים: בקשה להקדמת תשלום מינימאלי לתובעים, בקשה למינוי חשב על חשבון המדינה ובקשה לצירוף תובעים.

2. יצויין כי בתיק זה ניתן פסק דין עוד ביום 20.9.18. שני הצדדים ערערו על פסק דין זה.

3. ביום 24.6.19 התנהל דיון בבית הדין הארצי בסופו ניתן תוקף של פסק דין להסכמות הצדדים כפי שפורט בפרוטוקול הדיון. כן נקבע כי פסק דינו של בית הדין האזורי מבוטל והתיק מוחזר לנשיאת בית הדין האזורי לעבודה בתל אביב על מנת למנות מותב חלופי.

4. כפועל יוצא מכך ומשהתיק הועבר אליי בהתאם להחלטת נשיאת בית הדין, כב' השופטת יהלום הדס, נקבע דיון מקדמי ליום 17.7.19. דיון זה היה ממושך כדי לנסות ולהגיע להסכמות ו/או לצמצם את המחלוקות כפי שעולה מפרוטוקול הדיון. כמו כן במסגרת החלטה שניתנה בסיום הדיון, על הצדדים היה להודיע בדבר עמדתם למינוי חשב מוסכם לצורך יישום חשבונאי של המחלוקות שנותרו בתיק.

5. יצויין כי התובעים הגישו גם בקשה למחיקת כתב הגנה ולמתן פסק דין לאלתר ולהקדמת תשלום מינימלי. ביום 22.10.19 ניתנה החלטה בה בית הדין לא נעתר לבקשת התובעים למחיקת כתב הגנה או למתן פסק דין הואיל ומדובר בתוצאה שאינה מידתית. התובעים הגישו בקשת רשות ערעור על החלטה זו אולם בית הדין הארצי המליץ למחקה משלא ניתנה החלטה לגופו של עניין בבקשה להקדמת תשלום. משכך ניתנת החלטתי זו בנדון.

6. בפתח הדברים יובהר כי בית הדין נתן מספר החלטות בדבר הגשת השלמת סיכומים על ידי הצדדים , אולם הצדדים, לרבות התובעים טרם הגישו השלמת סיכומים.

7. כן יצויין כי לאחר הדיון שהתקיים ביום 17.7.17 ניתן פסק דין חלקי בתיק המתנהל בפני חברי כב' השופט דורי ספיבק, סע"ש 50358-09-16 ציון קמיקר נ' מד"י (להלן:"פס"ד קמיקר"). חלק מהמחלוקות בתיק זה חופפות למחלוקות שנותרו בתיק דנן. המדינה הגישה ערעור על פסק הדין החלקי שניתן ביום 27.10.19 ( ר' ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח