חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ס"ק (ירושלים) 49399-01-19 - ועד עובדי המשרד להגנת הסביבה ואח' נ' המשרד לאיכות הסביבה/המשרד הראשי, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ס"ק (ירושלים) 49399-01-19 - ועד עובדי המשרד להגנת הסביבה ואח' נ' המשרד לאיכות הסביבה/המשרד הראשי

ס"ק (ירושלים) 49399-01-19

1. ועד עובדי המשרד להגנת הסביבה

ע"י ב"כ עו"ד רוקסנה שרמן למדן , שרי אברמוב

2. הסתדרות העובדים הכללית החדשה מרחב ירושלים

ע"י ב"כ - עו"ד אורנה כהן נבון, מאיר סויסה

נ ג ד

המשרד לאיכות הסביבה/המשרד הראשי

2. משרד האוצר/המשרד הראשי

ע"י ב"כ - עו"ד מגי קריטנשטיין, ענבל וילנר

בית דין אזורי לעבודה בירושלים

[24.06.2019]

כב' השופטת שרה ברוינר ישרזדה - סגנית נשיא

נ.צ. (ע) מר אלי קדוש

נ.צ. (מ) מר יצחק אופנהיים

החלטה

 

1. המבקש 1 (להלן: המבקש) הגיש בקשה למתן סעד זמני שימנע העברת עובדי מטה המשרד להגנת הסביבה משלושת המשרדים בהם מצויים בשכונת גבעת שאול,לבנין "ג'נרי 2" המצוי בקרית הממשלה.

2. נוכח עמדת המשיבים לפיה אין המבקש כשלעצמו צד ליחסי העבודה הקיבוציים עמם, צורפה המבקשת 2 להליך. המבקשת 2 לא פרסה משנה רחבה ביחס לעמדתה בסוגיה שבמחלוקת, אלא הצטרפה (ואף בנוסח מסויג במידת מה) לטיעוני המבקש.

3. נעשו על ידי בית הדין מאמצים נכבדים על מנת לסייע לצדדים להגיע להבנות בלא צורך בהכרעה, וזאת לאחר שהוסכם כי נקודת המוצא במו"מ בין הצדדים היא כי ייעשה מאמץ כולל על מנת להגיע להסכמות בדבר הסדרי מעבר כלל העובדים שיועברו ממשרדים השוכנים באתרים שונים בירושלים ולאו דווקא המשרד להגנת הסביבה, לבנין ג'נרי 2 (להבדיל ממשרדים שיועברו לבנין זה ממיקומם הנוכחי שמחוץ לירושלים, אשר הובהר ע"י המבקשת 2 כי ענינם מטופל ע"י גורמים אחרים מטעמה אל מול המשיב 2). המו"מ נמשך גם לאחר הגשת סכומי הצדדים. אלא שלמרות התקרבות משמעותית ביותר ביניהם, בסופו של דבר לא הבשיל המו"מ לכלל הסכמות. למעשה התרשמותו של בית הדין היא כי הדבר אינו כרוך בגוף המו"מ שבין הצדדים שניהלו אותו אלא בהשפעות שלבר אותו מו"מ.

4. עוד הוסכם שככל שתושגנה הבנות בנדון זה יוכל המבקש לבחון עמדתו הנחרצת לפיה הוא מתנגד למעבר, מחדש, נוכח המתווה שיושג במסגרת ההסכמות. זאת ,לאחר שבמקביל יוכל המבקש להציג בפני נציגי משיב 2 הצעות חלופיות למעבר עובדי המשרד לבנין ג'נרי- כפי שאכן נעשה בפועל. בפועל נפגשו נציגי המבקש עם נציג המשיב 2 והביעו עמדותיהם. הצדדים חלוקים בשאלה האם נערך דיון ענייני בהצעות שהועלו ע"י המבקש בענין זה. עם זאת ומשכאמור לעיל, לא הושגו הסכמות לענין תנאי מעבר, אין לכך נפקות מעשית וחזרה הקושיה , מבחינת המבקש, למקומה, היינו עמדתו לפיה הוא מתנגד למעבר.

משכך תוכרע הבקשה לגופה:

 

רקע עובדתי נדרש בקצירת האומר:

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח