חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > מ"ת (באר-שבע) 37835-07-19 - מדינת ישראל נ' היאשם אלטלאלקה , החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (באר-שבע) 37835-07-19 - מדינת ישראל נ' היאשם אלטלאלקה

מ"ת (באר-שבע) 37835-07-19

מדינת ישראל

נ ג ד

היאשם אלטלאלקה (עציר)

באמצעות ב"כ, עו"ד נאצר אלעטאונה

בית משפט השלום בבאר-שבע

[08.08.2019]

כבוד השופטת שוש שטרית

החלטה

 

1. בקשת המדינה למעצר המשיב עד תום ההליכים במשפטו, זאת על רקע כתב אישום שהוגש נגדו ומייחס לו ביצוע עבירות של קשירת קשר לפשע; פריצה לרכב; חבלה במזיד ברכב וגניבת רכב; נהיגה פוחזת ברכב; אי ציות לאור אדום בצומת והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

2. תמצית העובדות בכתב האישום הן כי בתאריך 5.7.2019 בבאר שבע, קשר הנאשם תושב הישוב חורה, קשר עם אחר שזהותו אינה ידועה למאשימה לגנוב רכב. במסגרת הקשר ולשם קידומו, בתאריך הנ"ל, סמוך לפני השעה 00:22 הגיעו הנאשם והאחר לחניה בה חנה הרכב, ברחוב משה שרת בבאר שבע ובמעמד זה, התפרצו השניים לרכב בכך שניפצו את שמשת החלון המשולש מאחור ופתחו את הרכב, כשסמוך לאחר מכן, התניעו את הרכב ונסעו עמו מהמקום כאשר הנאשם נוהג ברכב. במעמד זה, התקבלה הודעה במשטרה על גניבת רכב אשר אוכן כשהוא נע בשד' טוביהו לכיוון צומת אלי כהן. שוטרים שהוזעקו למקום, הבחינו ברכב כשהוא בנסיעה מכיוון השוק העירוני לעבר השוק הבדואי וכאשר ניסו לחסום את נתיב נסיעתו, עלה הנאשם על אי תנועה, פנה ימינה לרחוב המלאכה ומשלב זה החל מרדף רכבי משטרתי הכולל הפעלת סירנה, אחר הרכב הגנוב, בו נהג הנאשם.

המרדף מתואר באריכות בכתב האישום ומלמד כי נהג הנאשם ברחבי העיר באר שבע ועד סמוך לצומת להבים באופן פרוע ומסכן חיים.

במהלך מרדף הממושך אחר הרכב הגנוב בו נהג המשיב, הוא חצה 4 צמתים שונים כשהאור ברמזור אדום, ירד עם הרכב מספר פעמים לשוליים, עקף כלי רכב שנסעו בנתיב נסיעתו תוך שהוא גורם לנהגי כלי הרכב לבלום את כלי רכבם ולסטות מנתיב נסיעתם. המרדף אחר הנאשם התנהל עד סמוך לפני צומת להבים, שם, הסית הנאשם את הרכב ימינה אל תוך השטח ולאחר נסיעה קצרה התנגש בעץ, נמלט יחד עם האחר מהרכב לו נגרמו נזקים בדמות כפופי פח ושמשת חלון מנופצת, כשמאוחר יותר, אותר על ידי השוטרים כשהוא מנסה להסתתר בין העצים במקום.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

שמעון ריינר משרד עורכי דין
הוצאה לפועל
חוזים
מקרקעין
צפה בפרופיל
איילת חן עו"ד
הוצאה לפועל
משפחה
פלילי
צפה בפרופיל