חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ו"ע (תל-אביב-יפו) 1714/03 - נעים עמי חנוכה נ' משהב"ט-אגף השיקום -ק.תגמולים,  
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ו"ע (תל-אביב-יפו) 1714/03 - נעים עמי חנוכה נ' משהב"ט-אגף השיקום -ק.תגמולים שלום תל-אביב-יפו

ו"ע (תל-אביב-יפו) 1714/03

נעים עמי חנוכה

נ ג ד

משהב"ט-אגף השיקום -ק.תגמולים


[15.08.2005]


כב' השופטת עינת רביד, יו"ר


בשם המערער - עו"ד יעקב בן חיים

בשם המשיב – עו"ד טלי שחטר

 

החלטה

 

1.    זהו ערעור על החלטת קצין תגמולים מיום 17.2.03, ולפיה לא קיימת נכות נוירולוגית לאחר הארוע הוסקולרי, הקשור בתנאי השירות המשטרתי של המערער.

2.    המערער נולד ביום 1.7.49 והתגייס למשטרה ביוני 1970. המערער שירת עד לחודש פברואר 03'. עפ"י תצהירו, עסק המערער במגוון תפקידים, החל מזקיף בבית המעצר, סמל ניידת סיור, קצין יחידה בתנועה, מפקד יחידה להשלטת סדר, קצין שכונה ומפקד מש"ק (מרכז שיטור קהילתי).

3.    המערער טוען, כי נכותו הנוירולוגית, אשר נקבעה ע"י פוסק רפואי מטעם הועדה (ד"ר בלט), בעקבות אירוע מוחי שעבר ביום 19.6.02, נגרמה בשל יחסה המשפיל והמזלזל של הקצינה, שהיתה אחראית עליו, מפקח נעמה גולדשטיין.

4.    המערער מתייחס בתצהירו לשני מקרים, אשר גרמו לו לאירוע המוחי ולנכות. האירוע האחד, ביום 24.4.02 פקדה עליו הקצינה, לצאת ולשמור על מכונית בה נסעה לטיול עם מתנדבים, אשר נתקעה בגלל תקלה, בעיר מודיעין. המערער ראה בפקודה זלזול והתנכלות מכוונת, שכן לא יתכן ששוטר כמוהו "בדרגה של רב נגד וותק של למעלה מ-30 שנה", יבצע שמירה על מכונית מקולקלת (סעיף 4 לתצהיר). המערער כתב עוד: "אני טוען כי פקודה זו ניתנה בכוונה כדי להשפיל אותי". האירוע השני, ביום 13.6.02 בשעה 04:00, שימש המערער, כזקיף במחסום בכביש 44 עד לשעה 08:00, משם נסע לשוק בשכונת התקווה כדי לאבטח את האזור. המערער היה אמור להיות מוחלף בשעה 12:00, אך איש לא החליפו, בלית ברירה עזב את המשמרת, הגיע לתחנה ושם נכנס למשרדה של מפקח נעמה גולדשטיין. לטענתו, כאשר התלונן בפניה על אי הסדר, היא החלה לרשום דו"ח, בלי לתת את דעתה לתלונות. לטענת המערער, הוא "נתקף בחמת זעם ובכעס רב בשל אופן התנהלותה והתנהגותה, התחיל לרעוד, להזיע והרגיש תחושה מוזרה באזור הפה". עפ"י תצהירו, שוטרת בשם לימור מויאל, ליוותה אותו לשירותים, שם שטף את פניו ונטל כדור הרגעה (סעיף ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

ד"ר שגית משגב מומחית בפסיכיאטריה
מומחים רפואיים
צפה בפרופיל
Bugsweep-שרותי בדיקות כנגד האזנה
חוקרים פרטיים
צפה בפרופיל