חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > המ"ש (חיפה) 6472-10-18 - ד"ר שחר בלחש נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח
המ"ש (חיפה) 6472-10-18 - ד"ר שחר בלחש נ' מדינת ישראל

המ"ש (חיפה) 6472-10-18

ד"ר שחר בלחש

נ ג ד

מדינת ישראל

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתעבורה בחיפה

[18.01.2019]

כבוד השופט אור לרנר

החלטה

 

בפניי בקשה להארכת מועד להישפט בגין הודעת קנס שמספרה 90511235765 (להלן: "הדו"ח").

המבקש טוען כי לא נהג ברכב בזמן ביצוע העבירה ורק לאחרונה, עת קיבל הודעה מרשות הרישוי בנוגע לצבירת נקודות, נודע לו כי הדו"ח נרשם לחובתו, לאחר שאשתו שילמה את הדו"ח ללא ידיעתו וללא הסכמתו. עוד טוען המבקש כי בעת שקיבל את הדו"ח הוא ערך בירור עם אשתו, הגב' איקה בלחש (להלן: "האשה"), וכשהוברר שהיא נהגה ברכב, הוא מסר לה את הדו"ח על מנת שתסב אותו ותשלמו בהתאם ובהמשך היא עדכנה אותו שהיא טיפלה בדו"ח, למרות שלמעשה היא שילמה אותו מבלי לדעת כי בכך הנקודות יירשמו על שמו. לצורך תמיכה בטענותיו צירף המבקש לבקשה תצהיר מטעמו ומטעמה של אשתו.

נוכח הטענות שעלו בבקשה, להתנגדות המשיבה, קבעתי את הבקשה לדיון במעמד הצדדים והוריתי כי המבקש ואשתו יתייצבו בבית המשפט להיחקר על תצהיריהם (החלטה מיום 24.11.18).

בתאריך 16.12.18 התייצב המבקש לבדו וביקש להיחקר על תצהירו ולדחות את הדיון למועד אחר על מנת שאשתו תוכל להתייצב.

בחקירתו אישר המבקש כי בעבר קיבל דוחות נוספים של מצלמת מהירות וגם אז אשתו שילמה אותם וההבדל הפעם הוא שמדובר בדו"ח באזור חיפה בעוד הוא אינו נוהג לנהוג באזור. לטענתו כשקיבלו את הדו"ח הוא בירר עם אשתו אם אכן נהגה ולאחר שהיא בדקה וראתה שהיא אכן הלכה לבקר את חברתה, הגרה באזור חיפה, באותו היום ולכן היא הלכה ושילמה את הדו"ח מבלי לדעת שצריך להעביר אותו על שמה. לטענת המבקש הוא לא קרא את המשך הדו"ח ולא היה מודע שצריך להסב, זאת גילה רק לאחר מכן. עוד הוסיף המבקש כי הוא גילה שאשתו לא הסבה את הדו"ח כשקיבל את תדפיס הנקודות אך לא יודע למסור מתי זה היה.

בסיום הדיון, נוכח בקשת המבקש לאפשר לאשתו להתייצב, דחיתי את המשך הדין ליום 23.12.18, לאחר שהמבקש בדק טלפונית עם אשתו את התאריך ווידא כי הוא מתאים לה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 119 ש"ח