חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בר"מ 1071/20 - מועצה מקומית בועיינה נוג'ידאת נ' עמותת אלפרוסיה בועיינה נוג'ידאת
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בר"מ 1071/20 - מועצה מקומית בועיינה נוג'ידאת נ' עמותת אלפרוסיה בועיינה נוג'ידאת

בר"מ 1071/20

מועצה מקומית בועיינה נוג'ידאת

נ ג ד

עמותת אלפרוסיה בועיינה נוג'ידאת

בבית המשפט העליון

[18.02.2020]

כבוד השופטת ד' ברק-ארז

בשם המבקשת - עו"ד מחמוד חמודה

החלטה

 

1. בפני בקשת רשות ערעור על החלטתו של בית המשפט המחוזי בנצרת בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים מיום 23.1.2020 (עת"ם 32216-09-19, השופט הבכיר ש' אטרש). בית המשפט המחוזי דחה בקשה שהגישה המבקשת, המועצה המקומית בועיינה נוג'ידאת (להלן: המועצה), לעכב את ביצוע פסק דינו מיום 8.1.2020.

2. המשיבה, עמותת אלפורסייה בועיינה נוג'ידאת, היא עמותה רשומה ללא מטרת רווח הפועלת בתחום שיפוטה של המועצה ומפעילה קבוצות ספורט (להלן: העמותה). לקראת סוף חודש אוגוסט 2019 פנתה העמותה למועצה על מנת לתאם מועדים לשימוש של הקבוצות מטעמה במתקני הספורט המקומיים (להלן: מתקני הספורט). פנייה זו נענתה בשלילה, תוך התייחסות, בין היתר, לכך שהעמותה מנוהלת על ידי מר משהור נוג'דיאת, שהוא גם מנהל מחלקת הספורט של המועצה.

3. ביום 12.9.2019 העמותה הגישה עתירה לבית המשפט המחוזי ובה טענה, בין היתר, כי המבקשת הפלתה אותה לרעה בהשוואה לעמותות ספורט אחרות בכך שסירבה לאפשר לה להשתמש במתקנים, ואף הפרה התחייבות כלפיה בעניין זה. המועצה טענה מצידה כי העמותה לא הגישה בקשה מסודרת לפי הנהלים ולא מיצתה הליכים, בשונה מעמותות אחרות, וכן טענה לקיומו של ניגוד עניינים מצד מנהלה של העמותה שעומד במקביל בראשות מחלקת הספורט של המועצה. בנוסף, המועצה ציינה כי יש לצרף החברה למתנ"סים כצד להליך, בהיותה המחזיקה במתקני הספורט.

4. בית המשפט המחוזי קיבל את העתירה בקבעו כי סירובה של המועצה להתיר לעמותה להשתמש במתקני הספורט נבע משיקולים זרים, שמקורם ביחסים העכורים בין ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח