שלח לחבר
דף הבית > עדים מומחים

עדים מומחים

יובל זילברשטיין
2
רואי חשבון
יובל זילברשטיין
סה''כ הליכים בתקדין
בהם השתתף המומחה - 35

רו"ח יובל זילברשטיין שותף מייסד ומנכ"ל בפירמת הייעוץ פרומתאוס. הפירמה מונה 20 שותפים ועובדים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. רו"ח זילברשטיין הינו מומחה בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע הערכות שווי, ניתוח דוחות כספיים וביצוע עבודות ייעוץ כלכלי מסוגים שונים ומגוונים ברמת מורכבות גבוהה עבור משרדי ממשלה, חברות, ארגונים, מוסדות ציבוריים ועסקים במגוון רחב של ענפי משק.
לרו"ח זילברשטיין תואר מוסמך בהצטיינות במנהל עסקים (התמחות במימון, בנקאות ויזום עסקים) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים והוא בוגר החוג לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים.
לפני ייסוד פרומתאוס, שימש כשותף מייסד והכלכלן הראשי בפירמת הייעוץ גיזה זינגר אבן בע"מ. במסגרת תפקידיו ביצע מאות הערכות שווי וניתוחים כלכליים של חברות עסקיות והכין חוות דעת מומחה לבתי משפט, לרבות חוות דעת מומחה על פי מינוי מטעם בית המשפט, בין היתר בתחומים של ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות.
לפני כן שימש כרואה חשבון בכיר בפירמת ראיית החשבון PWC, אחת מארבע פירמות ראית החשבון הגדולות בעולם ("ה-("Big 4.
רו"ח זילברשטיין חבר בלשכת רואי החשבון בישראל ומעביר הרצאות והשתלמויות לחברי לשכת רואי חשבון וארגונים מקצועיים וחברות עסקיות בתחומי הערכת שווי וניתוח עסקי. בנוסף חבר בפורום שווי הוגן של המרכז הבינתחומי, חבר בוועדת הערכות שווי של לשכת רואי חשבון בישראל, חבר באיגוד הישראלי לכלכלנים עסקיים וחבר בוועדת המסים של האגודה הישראלית להערכות שווי ומרצה במספר מוסדות אקדמיים מובילים בתחומים אלו. כמו כן, פרסם מאמרים מקצועיים ב"ביטאון רואי חשבון", ב"תאגידים - כתב עת משפטי לענייני תאגידים, ניירות ערך והגבלים עסקיים", "רבעון לבנקאות" ובעיתונות הכלכלית.
רו"ח יובל זילברשטיין מונה על ידי שופטי בית המשפט הכלכלי ליועצם הכלכלי בתיקים מורכבים רבים, וזוכה להערכה רבה. כך למשל, כבוד השופט כבוב ציין באחד מפסקי הדין את חוות הדעת שהוכנה על ידי רו"ח זילברשטיין וכתב כי היא "מקיפה ומנומקת לעילא" ובהמשך ציין כי מדובר ב"עבודה מקצועית ויסודית לעילא" (פסק דין פרחי נגד אטלס, סעיף 52 ). בפס"ד אחר, כתב כבוד השופט כבוב כי עבודתו של יובל זילברשטיין היתה "מקצועית, ברורה ומנומקת" (פס"ד כהן נגד כהן, סעיף 7).
צוות פרומתאוס ייעוץ כלכלי מתמחה בליווי עסקי-כלכלי בקשר עם הליכים משפטיים ורגולטוריים, כולל הכנת חוות דעת כלכליות ועסקיות ומתן עדות מומחה. מנכ"ל הפירמה, רו"ח יובל זילברשטיין, מנהל את הפעילות ומופיע בבתי משפט כעד מומחה.

ציון לקוחות
דירוג איכות
דירוג מחיר
חוות דעת אחרונות של לקוחות
לחוות דעת נוספות >>
ת"א (תל אביב) 34375-12-18 - גבאי מניבים ופיתוח בע"מ נ' כונס הנכסים הרשמי - מחלקת תאגידים
כבוד השופט חאלד כבוב, סגן נשיא
חלטה
פתח דבר
לפניי בקשה להורות על כינוס אסיפה כללית של בעלי המניות בחברת גבאי מניבים ופיתוח בע"מ (להלן: "גבאי מניבים" או "החברה") לצורך אישור תוכנית הסדר שלפיה תרכוש את מניותיה שמוחזקות על ידי המחזיקים מקרב הציבור (לא כולל את המניות שבבעלות החברה הבת אנגל ג'נרל דיבלופרס בע"מ (להלן: "אנגל ג'נרל")), וכן כי 167,816 מניות של החברה המוחזקות בידי חברת אנגל ג'נרל תתבטלנה. בכך מעוניינת החברה שלאחר הרכישה העצמית האמורה, תימחקנה מניותיה מהמסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ (להלן: "הבורסה"), והיא...
1/7/2019
ת"א (תל אביב) 38465-04-11 - ס.ב. ניהול מקרקעין בע"מ נ' תינהב חברה לבניה ופיתוח (1990) בע"מ
כבוד השופטת רות רונן
תובעת הגישה נגד הנתבעים שהתייחסה לחברת מגדל השעון ביפו בע"מ (להלן: "החברה") שהתובעת והנתבעת 1 הן בעלות המניות בה. בתביעה טענה התובעת לקיפוח, ועתרה למספר סעדים: סעד של מתן חשבונות (ס' 240 לכתב התביעה); וסעדים שונים למניעת קיפוח וצווי מניעה נוספים (ס' 245- 266 לכתב התביעה).
2. ביום 18.1.2015 ניתנה החלטה בתביעה (על ידי השופטת ד' קרת-מאיר, שהתיק היה בטיפולה). הכותרת של ההחלטה האמורה (שתכונה להלן: "ההחלטה") הייתה אמנם "פסק דין" אולם כפי שיובהר להלן, במסגרת פסק דין של בית המשפט העליון נקבע כי מדובר...
6/6/2019
ת"א (באר שבע) 68958-11-16 - טבת סרטים בע"מ נ' מועצה אזורית תמר
כבוד השופט יעקב דנינו
הנני מורה בזאת על מינויו של רואה החשבון יובל זילברשטיין, מרח' קרמניצקי 14 תל אביב, טל': 03-5617801, 052-5981112 כמומחה מטעם בית המשפט (להלן: "המומחה").
מבלי לגרוע בתוקף טענת הנתבעות, לפיה המיזם המשותף מושא התביעה נזנח על ידי הצדדים, וממילא, כי אין התובעות זכאיות לפיצוי כלשהו בגין אובדן רווחים, המומחה יפעל לבחון מהו אומדן הרווח שהיה צפוי מהמיזם, ככל שהיה מוקם, בהתאם למועדים הנקובים בסעיף 68(ג) ובסעיף 68(ד) לכתב התביעה.
בכלל זאת, המומחה יחווה דעתו ביחס להיתכנות הכלכלית של המיזם, על יסוד...
6/6/2019
ת"א (תל אביב) 24732-07-16 - שלמה בן אברהם נ' ולדימיר דיאצ'נקו
כבוד השופטת אפרת בוסני
בפרוטוקול הדיון מיום 5.3.2019 ובהיעדר התנגדות מטעם מי מהצדדים לזהות המומחה שהוצע, אני ממנה כמומחה בית המשפט את רו"ח יובל זילברשטיין - פרומתאוס ייעוץ כלכלי (מייל: yuval@pfa.co.il; נייד: 052-5981112; טל' משרד: 03-5617801) (להלן: "המומחה") למתן חוות דעת בשאלת הנזק הכלכלי הנטען בכתב התביעה שכנגד.
המומחה יודיע לבית המשפט עד ליום 30.3.2019 אם הוא יכול לקבל על עצמו את המינוי, אם אין לו היכרות קודמת עם מי מהצדדים, ואם הוא יכול לעמוד בלוח הזמנים שקבעתי.
הצדדים יעבירו למומחה בתוך 14 יום את כתבי הטענות,...
15/3/2019
ת"צ (תל אביב) 55436-01-17 - יוסף שם טוב נ' יצוא חברה להשקעות בעמ
כבוד השופטת רות רונן
1. בקשה לאישור הסכם פשרה בתביעה ייצוגית.
2. המבקש הגיש נגד המשיבה (שתכונה להלן: "החברה") תביעה ובקשה לאישורה כתביעה ייצוגית.
יצוין בקצרה כי עניינן של הבקשה והתביעה הוא בטענות שהמבקש העלה לגבי ניהול החברה. המבקש טען בין היתר כי העסק היחיד של החברה הוא אחזקה של בנק ירושלים, וכי למרות זאת הוצאותיה הן מוגזמות. לגישת המבקש, מנגנון ההוצאות המנופח של החברה נועד להעביר כספים מקופת החברה לידי בעלי השליטה בה, כאשר הוא ציין כי חלק מהוצאות החברה משולמות לבעלי השליטה בה ובני משפחתם. כן צוין כי החברה לא...
12/2/2019
רשימה מלאה >>
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
עורכי דין/בעלי מקצוע עוד
17 | S:166