שלח לחבר
דף הבית > חפש עו"ד/בעל מקצוע

חפש עו"ד/בעל מקצוע

עו"ד נטלי לזר-הראל
עו"ד נטלי לזר-הראל
תחומי התמחות
  • משפחה

משרד עו"ד נטלי לזר-הראל מציע מגוון שירותים בתחום דיני המשפחה. ניהול נכון של אתגרים משפחתיים או טרום משפחתיים, עוד בשלב הזוגי, הם חלק מהמציאות של כל בני זוג המחליטים לקשור את גורלם יחדיו.
כניסת אנשים למערכת יחסים כלשהי, כהורים משותפים או כבני זוג, בעצם יוצרת מארג שלם של חובות וזכויות שלא תמיד הצדדים מודעים להם, או שהתכוונו לכך מלכתחילה.

על כן, קיימת חשיבות גדולה לכניסה בטוחה ומוגנת לתוך מערכת יחסים זוגית או משותפת ומוטב להיוועץ בעורך דין בקיא ומנוסה על מנת להימנע מהליכים משפטיים מיותרים. הדרך למניעת סכסוכים ומחלוקות עתידיים היא כאמור על יד יצירת מגוון הסכמים לעתיד לבוא כגון: הסכמי ממון, הסכם שותפות, צוואות ועוד.

משרד עו"ד לזר-הראל מתמחה בניהול אתגרים בתוך המשפחה בעלי מורכבות כלכלית ומשפטית, ובמתן פתרון שלם, מהיר וכולל לסוגיות משפחתיות שונות. לעו"ד לזר-הראל ניסיון בניהול תיקים בנושאי מזונות אישה וילדים, משמורת ילדים, הסדרי ראייה, הלכת השיתוף, ידועים בציבור, איזון משאבים על פי חוק יחסי ממון, , חלוקת רכוש משפחתי ופירוק שיתוף במקרקעין.

משמורת והסדרי ראייה - על מושגים אלו אבד הכלח ותחום זה עבר תהפוכות רבות. כיום, השימוש הוחלף ל"אחריות הורית משותפת", "זמני שהות שווים", "הורה מרכז" ועוד.
מזונות - ראוי להפריד בין מזונות הניתנים לקטינים לבין מזונות האישה. פסיקת מזונות ילדים בבתי המשפט לענייני משפחה אינה אחידה. חלק משופטי בית המשפט לענייני משפחה פוסקים בהתאם להלכה החדשה מהעליון שניתנה בחודש יולי האחרון, וזאת על ידי חישוב יחסי ההכנסות וזמני השהות, וחלק פוסקים אך ורק לפי יחסי ההכנסות.

תביעות רכושיות, פירוק שיתוף ואיזון משאבים - לעיתים נאלצים הצדדים לחלק את רכושם במסגרת הליך משפטי או בהסכם גירושין, ועל כן נאלצים לפרק שיתוף במספר נכסים אותם צברו במהלך חייהם המשותפים, לרוב בדירת מגוריהם. האם הנכסים יחולקו בחלוקה שיויונית חצי חצי? אם לאו? מהם אותם פרמטרים המשפיעים על חלוקת הרכוש בין בני הזוג אם בכלל? החריג מצביע על חלוקה בלתי שיויונית לפי סעיף 8 (2) לחוק יחסי ממון בין בני זוג (שאינו חצי חצי) אך זה כאמור החריג ולא הכלל.

בנוסף לטיפול בסכסוכי גירושין ובסכסוכי ירושה, משרדנו מתמחה בעריכת הסכמי ממון, הן לפני הנישואין והן במהלכם, לרבות לידועים בציבור, במטרה למנוע הליכים משפטיים בעתיד.

משרד עורכי הדין לזר-הראל מלווה לקוחות שבוחרים לנסות ולפתור את המחלוקות המשפחתיות בהליכים של יישוב סכסוך וגישור, מאחורי הקלעים או באופן גלוי, בהתאם לשיקול דעתו של הלקוח. ייחודו של המשרד הוא בטיפול ויחס אישי וזמינות גבוהה של עורכי-הדין לאורך כל ההליך.

התיקים המנוהלים על ידי המשרד דורשים מיומנות גבוהה, אמון, דיסקרטיות, זמינות רבה ויחס תומך ואישי. תקופת הסכסוך מאופיינת במשברים ובדילמות המצריכות תשובות וסיוע מיידי. בכדי להיות זמינים ולהעניק תמיכה, יחס אישי ושרות מקצועי ללקוח אנו מקפידים לטפל במספר מצומצם יחסית של סכסוכים בו זמנית.

תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
עורכי דין/בעלי מקצוע עוד
17 | S:166