חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 7696/12 - יורם אביקזר נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 35 ש"ח
בש"פ 7696/12 - יורם אביקזר נ' מדינת ישראל

בש"פ 7696/12

יורם אביקזר

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[29.10.2012]

כבוד השופט ע' פוגלמן

בשם העורר - עו"ד שגיא זני

בשם המשיבה - עו"ד שמואל הרברט

הערר מתקבל אפוא כמפורט לעיל.

ניתנה היום, י"ג בחשון התשע"ג (‏29.10.2012).

החלטה

 

1. נגד העורר הוגש כתב אישום שבו מיוחסות לו עבירות של ניסיון אינוס, מעשה סדום, איומים ומעשה מגונה בכוח. לפי הנטען בכתב האישום, העורר נסע ברכבו בשעת לילה מאוחרת בעיר יפו. לאחר שעצר ליד המתלוננת, ואמר לה כי הוא מכיר אותה, זו נענתה להצעתו להסעה לכיוון בת ים. לפתע, סטה העורר לכיוון סמטה חשוכה, עצר את הרכב, והורה למתלוננת - תחת איומים - לצאת ולפשוט את בגדיה. לאחר שפשט את מכנסיו, השכיב העורר את המתלוננת בכוח על בטנה, נשכב על גבה ושפשף את איבר מינו בישבנה. בהמשך, הסיר את חזייתה של המתלוננת בכוח, ונגע בחזה. העורר ניסה להחדיר את איבר מינו לאיבר מינה של המתלוננת, אך ויתר לאחר שהיא אמרה לו כי היא במחזור. בשלב זה, הכריח העורר למתלוננת לבצע בו מין אוראלי, תוך הפעלת כוח ואיומים. מיד לאחר שהגיע אל סיפוקו, חזר העורר למושב הנהג, הורה למתלוננת לרדת מהרכב והמשיך בנסיעה.

2. בד בבד עם הגשת כתב האישום, ביקשה המדינה לעצור את העורר עד תום ההליכים. בא-כוח העורר הסכים לקיומן של ראיות לכאורה ועילת מעצר, וביקש כי יוגש תסקיר מעצר בעניינו של שולחו, לשם בחינת חלופה. בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו (כב' השופט צ' קאפח) קבע כי אין מקום להורות על תסקיר מעצר, על אף שהעורר נעדר עבר פלילי, וזאת נוכח המסוכנות הברורה הנשקפת מהמעשים החמורים המיוחסים לו בכתב האישום. בנסיבות אלה, כך בית המשפט המחוזי, "אין מקום להלאות את שירות המבחן" כאשר התוצאה ברורה מראש. על כן, הורה בית המשפט על מעצרו של העורר עד תום ההליכים.

3. מכאן הערר שלפניי, שבמסגרתו מבקש העורר כי אורה על הגשת תסקיר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 35 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

כפיר חקירות
פלילי
חוקרים פרטיים
צפה בפרופיל
גדעון קוסטא עו"ד
פלילי
צפה בפרופיל