אישור

הדפס  הדפס
  שלח לחבר
facebook google+
ראשי  >  חדשות משפטיות  > עו"ד אוריאל לין: "יש להקל על סטודנטים צעירים למשפטים, ולא להכביד עליהם"

צילום: Murray M. Carter, ויקיפדיה בעברית

עו"ד אוריאל לין: "יש להקל על סטודנטים צעירים למשפטים, ולא להכביד עליהם"


18.01.2016 | ליאור שדמי שפיצר

נשיא איגוד לשכות המסחר, שהיה אחראי להובלת החקיקה של קיצור תקופת ההתמחות ותקופת הלימודים בביה"ס למשפטים, טוען כי הארכת תקופת ההתמחות אינה קשורה בשיפור איכות השירותים שמספקים עורכי הדין ללקוחותיהם, אשר טמון ברמת היסודיות והמסירות לאינטרס של הלקוח ומידת השקעת הזמן שעורכי הדין מוכנים להקציב לכך

נשיא איגוד לשכות המסחר, עו"ד אוריאל לין, בירך את יו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט, ח"כ ניסן סלומינסקי, על כך שאינו ממהר לאשר את הצעתה של שרת המשפטים להאריך את תקופת ההתמחות לבוגרי הפקולטות למשפטים. לדברי לין, שכיהן בעבר כיו"ר ועדת החוקה והיה אחראי להובלת החקיקה של קיצור תקופת ההתמחות ותקופת הלימודים בבתי הספר למשפטים, "אם השיקולים הם ניסיון להגביל את מספר עורכי הדין, הרי אלה שיקולים מוטעים מיסודם".

 

לקבלת עדכוני חדשות, פסיקה וחקיקה ישירות למייל, לחץ כאן

 

"הארכת תקופת ההתמחות אינה קשורה ישירות בשיפור איכות השירותים אותם מספקים עורכי הדין ללקוחותיהם", אמר עו"ד לין. "שיפור השירות אינו טמון בהארכת תקופת ההתמחות אלא ברמת היסודיות והמסירות של כל עורכי הדין לאינטרס של לקוחותיהם ומידת השקעת הזמן שהם מוכנים להקציב לכך".

לין מציין בדבריו כי האינטרס להאריך את תקופת ההתמחות היא של עורכי הדין. "הפגיעה היא בצעירים ובצעירות בישראל הנושאים בנטל כבד הרבה יותר מצעירים וצעירות בארצות העולם. רשויות המדינה צריכות להתאמץ ולהקל על צעירות וצעירים ולא להכביד עליהם. העול המוטל עליהם היום הוא כבר כבד מספיק."

 
x

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק.